Kodu kiire värskendus!


Kodus olles rändab pilk tihtipeale ringi ning jääb aeg-ajalt pidama ühel koma teisel asjal, mis vajaks kõpitsemist või värskendamist, aga kunagi ei leia selleks ju aega. Nüüd, mil maailm on veidi kinnisem ja tegemised kodusemad, on ehk enam aega nende toredate mõtete realiseerimiseks. Siinkohal mõned ideed ja nipid, kuidas kodu lihtsate lahendustega värskendada!

Meie laiuskraadidel elades pole valgust kunagi ülearu palju. Kui sa ei soovi välja vahetada olemasolevat laevalgustit, saad tuppa rohkem valgust, paigutates eri tasapindadele laua- ja põrandavalgusteid. Lauavalgusti ei pea tingimata asuma laual. Mõnusa meelolu loob näiteks põrandale või kapile asetatud laualamp. Põnev valgusti mitte ei anna ainult valgust, vaid on ka tore sisustuselement.

Diivanil raamatu lugemiseks annab parima valguse õigel kõrgusel suunatava valgusvihuga põrandalamp. Kombineeri julgelt erinevas stiilis valgusteid.

Kodu kiire värskendus! - A2A


Vaip – praktiline element meie kodudes, mille abil saab toale anda kiiresti teise ilme.

Värvilised vaibad, ühte tooni vaibad, pikakarvalised ning madalakoelised vaibad... Silme eest võib kirjuks võtta. Lihtne nipp – külmade saabudes pane põrandale soojem, miks mitte villane vaip. Kevade saabudes vaheta ta õhema, madalakoelise vaiba vastu. Vaiba värvusega saab luua värskust või tuua oma elamisse rohkem soovitud meeleolu.

Kodu kiire värskendus! - A2A


Uue mööbli ostmisel lähtu ennekõike oma pere vajadustest ning harjumustest. Kas diivan on teie peres ainult koht, kus on mõnus üheskoos telekat vaadata või on ta ase, kuhu paned magama külla tulnud sõbra?

Erinevaid panipaiku: kummuteid ning kappe ei tohiks toas olla liiga palju, kuid samas piisavalt, et mahutada kõike vajalikku. Leia alternatiive kappidele tumbade, voodikastide, karpide/kirstude jms moel. Värvilised ning moekad tumbad on nii kenad aksessuaarid, kui ka head panipaigad väikestele asjadele. Samas on neid vajadusel kerge toas ümber tõsta, et tekitada toale värske ilme.

Kodu kiire värskendus! - A2A


Soovitused


Huvitavat lugemist