Alfashop

Laste söögitool- transformer Svan

228,00 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 24 tunniga..
Valmis väljasaatmiseks 24 tunniga.
Laste toitmistool- transformer SVAN - skandinaavia stiilis, praktiline ja kavaliteetne.
Svan on valmistatud looduslikust ja ökoloogilisest materjalist - puidus.
Märkimisväärne selle laste puidust tooli eelis on tolle funktsionaalsuses paljude seadistusvõimalustega. Svan lastetoolil on reguleeritav istme kõrgus ja sügavus, jalgade toe kõrgus ja sügavus, sel on ka turvavööd, mis on ette nähtud kõige pisematele turvaliseks istumiseks. Istme eesmine puidust osa on eemaldatav koos kandikuga. Sel on kaks kandiku kinnituskohta – ees, kui see on vajalik lapse toitmiseks, ja taga, kui tooli on vajalik nihutada söögilaua juurde. Kandikul on eemaldatav plastmasspind, mida võib pesta veega. Freesitud süvendit tooli seljatoes võib kasutada käepidemena tooli mugavamaks teisaldamiseks.  
Tänu oma kompaktsele disainile tool vajab vähe ruumi ja on hõlpsasti hooldatav. Svan lastetoitmistooli reguleerimise  võimalused võimaldavad seda kasutada kuni isegi ligikaudu 7 aasta vanuseni.
Disainitud Rootsis, disainerid: Kjell Hagström ja Anders Fallmani.
Kjell Hagström ja Anders Fallman asutasid 1996. aastal ettevõtte Svan. Svan kaubamärk on loodud armastavatele lastega peredele. Iga toode on valja töötatud nii, et vastaks kasutaja maitsele ja peaks vastu väikeste poolt  korraldatud katsetustele.Tool on toodetud Lätis painutatult liimitud vineerist. Svan söötmistooli disainis sisekihtidena kasutatakse kasevineeri, aga pealiskiht võib olla erinevalt viimistletud:
Kask, must või valge
Kask lakitud
Kask, pleegitatud lakk
Kask, wenge peits
 
Komplektis:
Eemaldatav kandik
Eraldi eemaldatav kandiku plastmasspind
Istme, seljatoe ja jalatoe seadistusvõimalused
Turvavöö
Vaata ka sarnaseid tooteid: Aiakaubad, Kingitused kodule.
SmartKULLER 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni järgneval päeval (v.a pühapäev ja väikesaared).
Kuller 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni järgneval päeval (v.a pühapäev ja väikesaared).

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›