Kategooriad
Anna Elisabeth

Anna Elisabeth

Tere! Minu nimi on Anna Elisabeth ja juba aastaid olen pidanud omanimelist ilublogi. Ilumaailm on mind võlunud nii kaua kui end mäletan ja kui ma parajasti koduseid-töiseid toiminguid ei tee, nina raamatus pole või oma abikaasa, väikese poja ja meie kahe karvase lemmikuga aega ei veeda, katsetan uusi ilutooteid ning muljetan ja jagan nippe lugejatega. Seega võib öelda, et ilumaailmas pole mul ainult jalg sees, vaid ka kogu keha, süda ja hing!
Oli ainult rõõm valida Astri valikust oma lemmikud, mida soovitaksin julgelt kõigile. Noppisin välja oma pikaajalisi lemmikuid ja püüdsin panna rohkelt rõhku ka kodumaisele ja puhtale, sest meie OMA tooteid tuleb hoida ja hinnata! Aga loomulikult sekka pisut luksust (olen edev ja ei pelga seda tunnistada) ja nagu ikka, läksin pisut hoogu ja piilusin ühe silmaga ka moeosakonda, kus hindan lihtsat ja skandinaavialikku. Loodan, et leiate mu valikust endalegi uusi lemmikuid!

Anna Elisabeth Kaljuvee on tuntud ilublogija, kes katsetab ilutooteid ja kirjutab arvustusi lugejatele. Kehahooldus, juuksehooldus, kätehooldus, looduskosmeetika ja paljud teised ilutooted. Tutvu Anna Elisabethi valitud toodetega!

Astri Järelmaks 0% intress 12 kuud