Apollo

Haarang 2: Kõrilõikajad DVD

3,95 € 5,99 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 3 päevaga..
Valmis väljasaatmiseks 3 päevaga.
Kultusliku ja vägivaldse märulifilmi HAARANG (The Raid, 2012) uus peatükk, mille keerdkäiguline tegevustik ei ole enam piiratud ühe hoone seinte vahele, vaid paisub kõikjale üle kuritegeliku Jakarta – vanglahoovist ja pornofilmi võtteplatsilt kuni kihutava metroorongi ning hullumeelse autotagaajamiseni suurlinna tänavail. Filmi võlu seisneb muidugi just märulis, mis on, võrreldes esimese osaga, taas režissööritoolis istuva Gareth Evansi poolt veelgi pöörasemale tasemele viidud. Oma täpsuse, pingelisuse, brutaalsuse ja originaalsuse poolest teeb HAARANG 2: KÕRILÕIKAJAD ükskõik millisele Hollywoodi märulifilmile silmad ette. Pärast filmifestivali Sundance esilinastust olid vaimustuses nii kriitikud kui ka publik.
Ultravägivaldne HAARANG 2: KÕRILÕIKAJAD stardib uue loona sealt, kus esimene osa oma lõpu sai. Noor politseinik Rama (Iko Uwais) sunnitakse liituma korruptsioonivastase löögirühmaga, et tagada oma pere turvalisus. Tema missiooniks on vanglas sõbraks saada maffiaboss Banguni pojaga (Arifin Putra), kes samuti trellide taga kinni istub, ning sedasi allmaailma sisse imbuda. Siit algab Rama jõhkralt vägivaldne odüsseia, mille käigus on ta sunnitud unustama oma identiteedi ja mineviku, et kogu hull ja halastamatu Jakarta maffia kahjutuks teha.

Lisainfo ›

Vaata ka sarnaseid tooteid: Filmid.
SmartPOST pakiautomaat 2,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta kohaletoimetamine Eestis alates 49 €.
SmartKULLER 4,50 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni järgneval päeval (v.a pühapäev ja väikesaared).
Omniva pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta kohaletoimetamine Eestis alates 49 €..
Omniva pakiautomaat (Läti) 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta kohaletoimetamine Eestis alates 49 €..
Omniva pakiautomaat (Leedu) 8,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta kohaletoimetamine Eestis alates 49 €..

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›