Apollo

Radovan Karadžić

2,99 € 6,70 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 3 päevaga..
Valmis väljasaatmiseks 3 päevaga.
Rohkem kui kümnendi jooksul pääses Euroopa enim tagaotsitud mees Radovan Karadžić Lääne luureagentuuride, NATO rahuvalvajate, Haagi uurijate ja üksikute pearahaküttide katsetest teda üles leida. Ta rändas ringi pealtnäha karistamatult ja esines koguni televisioonis, varjudes oma uue, alternatiivraviguru identiteedi taha.
Kui kõik ülejäänud näisid olevat jahist loobunud, jätkas üks ajakirjanik jonnakalt tema jälitamist, reisides Montenegro lumistest mägedest Ida-Bosnia tapaväljadele ja Belgradi võimukoridoridesse. Ta otsis jätkuvalt meest, keda süüdistati kõige kohutavamates kuritegudes, mida Euroopas oli Teisest maailmasõjast alates toime pandud.
Oma reisil Balkani poliitika ja kuritegevuse tumedasse südamesse kohtus Nick Hawton salaluureagentidega, kes püüdsid teda värvata, õppis tundma Karadžići perekonda nende Bosnia kodus ja intervjueeris võimuhoobade juures olevaid Serbia poliitikuid. Ta kohtus leskedega, kes olid kaotanud kõik Bosnia sõja pöörises, mida Radovan Karadžić oli aidanud valla päästa.
Ajakirjanik paljastas loo intriigidest, mõrvadest, reetmisest, nuhkidest, räpastest tehingutest, rahvusvahelisest poliitikast ja süütutest ohvritest. See oli retk, mis viis ta vastamisi inimeste isikliku tragöödia ning rahvusvahelise poliitika ja luure maailmaga.

Lisainfo ›

Vaata ka sarnaseid tooteid: Eestikeelsed raamatud, Raamatud, Ajalugu.
SmartPOST pakiautomaat 2,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta kohaletoimetamine Eestis alates 69 €.
SmartKULLER 4,50 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni järgneval päeval (v.a pühapäev ja väikesaared).
Omniva pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta kohaletoimetamine Eestis alates 69 €..
Omniva pakiautomaat (Läti) 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta kohaletoimetamine Eestis alates 69 €..
Omniva pakiautomaat (Leedu) 8,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta kohaletoimetamine Eestis alates 69 €..

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›