Lauamängud teritavad mõistust

Lauamängud on mõeldud meelelahutuseks ning praegusel ajal on see üks mõnus ajaviide, mida koos perega harrastada. Baltimaade suurim lauamängupood ja lauamängude väljaandja Brain Games tutvustab sulle enim elevust tekitavaid lauamänge. Kõik mängud on leitavad ka meie e-poes Astri.ee


Avasta planeet Maa

Mängu Planet looja Urtis Šulinskas Leedust nomineeriti ühe mainekama lauamänguauhinnaga. Ta esitab ligi tunniajalise planeedi loomise strateegiamängu väljakutse. 2-4 mängijat võtavad omavahel mõõtu, et luua magnetvälju kasutades erinevatele eluvormidele sobilik planeet. Mäng sobib alates kaheksandast eluaastast.


Lauamängud teritavad mõistust


Väikesed tarkpead

Mis võiks olla paremat kui põnevad hetked pereringis, kus pere väiksemad on sageli nutikamad ning leidlikkuse ja kiiruse poolest suurematest ees?! Reaktsiooni- ja naljamäng Halli Galli Junior ja hundipüüdmismäng Farm Rescue on alates neljandast eluaastast sobiv meelelahutus. Võid kindel olla, et 15 minutiks täitub tuba naeruga!

Mängus “Halli Galli Junior” tegutseb koos sinuga punane, roheline ja sinine kloun. Iga kord, kui näed kahte ühesugust rõõmsat klouni, tuleb sul võimalikult ruttu kella helistada. Kiireim saab omale kõik pildiga ülespidi pööratud klounid. Kurbade klounide puhul ei tasu kella helistada, muidu kaotad kaardid. Võidab see, kellel on mängu lõppedes kõige rohkem kloune!

Pereringis koged jällegi mälutreeningut lauamängus “Farm Rescue”. Talu lähedal nähakse hunti ja sul tuleb end hästi varjata, kuna peremees on varsti tagasi. Kuni viis mängijat üritavad lolli hunti enne tallu jõudmist mälu abil peatada.

Mis võiks olla paremat kui põnevad hetked pereringis, kus pere väiksemad on sageli nutikamad ning leidlikkuse ja kiiruse poolest suurematest ees?!


Lauamängud teritavad mõistust


Nauding mõistusele

Nii nagu soe värske kevadõhk virgutab meeli, ergutab mõistust ka Cortex Challenge”. 15 minutit kaasmängijatega võisteldes paneb proovile mõtlemisvõime, mälu ja kiiruse. Kahel kuni kuuel mängijal tuleb täita 8 erinevat ülesannet, mis hõlmavad järeldamist, piltide võrdlemist, koordinatsiooni, labürinte ja palju muud. Lauamäng sobib alates kaheksandast eluaastast, aga pakub piisavalt väljakutseid ka noorematele ja kogenud lauamänguhuvilistele.

Kui soovid teravaid elamusi, meeldib sulle kindlasti kahe inimese mäng Klask ” Mängus tuleb omavahel võistelda, püüdes palli vastase auku lüüa. Sobib alates 6 eluaastast.


Lauamängud teritavad mõistust


Lisa õhtule vunki juurde

Kes on teistest osavam või kes teab kõige moodsamaid tantsuliigutusi? Seda on kõige parem välja selgitada, proovides ühte kolmest Brain Gamesi väljakutsest: “TEAM3”, “Pigasus” või “Yogi”

Täiusta koostöövõimet mängus TEAM3 ”. Ees ootab 30minutiline ühine ehitustöö, mille eesmärk on püsida etteantud ajas. Ent asjal on konks! Kolmeliikmelise meeskonnana töötades on igal mängijal oma roll: mängija, kes ei saa rääkida; mängija, kes ei näe ja mängija, kes on nende vahel. Mäng sobib alates 14. eluaastast.

Seevastu Pigasus ” on 20minutiline seiklus kahele kuni kaheksale mängijale alates seitsmendast eluaastast. Selles kiirel reageerimisel põhinevas mängus tuleb osata märgata kahe looma ristandit. Püüa mitte eriti valjult naerda nende veidrate elukate üle, muidu krabab su vastane Pigasuse esimesena!

Atraktiivne mäng Yogi ” sobib suuremale seltskonnale. Mängus esitatakse väljakutse oma keha väänamiseks ebatavalisel moel, ideaalis tuleb olla parem kui teised mängijad. Kui sellest 20minutilisest joogast jääb väheks, mängige veel kord!

Avasta Brain Games'i lauamängude maailm Astri e-poes .

Huvitavat lugemist