Monton

Monton

IVO NIKKOLO

Ivo Nikkolo on Eesti üks vanimaid ning unikaalsemaid disainerbrände. Ivo Nikkolo kollektsioonid vastavad tänapäeva naise elustiilile ja kõrgetele nõudmistele - silmapaistvad kollektsioonid kätkevad endas originaalset disaini, esmaklassilisi Euroopa kangaid ja kõrgeima kvaliteediga tootmist. Ivo Nikkolo pakub orginaalset disaini, kombineerides mängulisust tõeliselt elegantse klassikaga.

Kindel visioon ja käekiri on Ivo Nikkolo märki iseloomustanud algusest peale. Naistekollektsioon, suunatud tegusale ja enesekindlale naisele, oli parimas mõttes klassikaline, kuid ootamatud ja vallatud detailid pakkusid emotsionaalset pinget.

Kõikjal, kus märk kanda kinnitab, tekib spontaanselt Ivo Nikkolo austajaskond - need on naised, kes hindavad ebatraditsioonilist klassikat, hoolikat kangavalikut ja eksklusiivsust detailides.

Ivo Nikkolo kollektsioon valmib täna disainerite Britta Laumetsa ja Frida Jõe käe all, kes jätkavad Ivo Nikkolo originaalset joont ning käekirja. Hetkel pakume Ivo Nikkolo märgi all ainult naistekollektsiooni.

Brändi on märgatud ka moeala professionaalide poolt – korduvalt on maailma juhtiv moe- ja trendiportaal WGSN märkinud ära Ivo Nikkolo imagokampaania, valides selle maailma mastaabis parimate sekka.

Välisvaade
Majajuht ›