UUDIS / Mustang

Teksa-armastus, mis ei hääbu!

Kvaliteetne denim, usaldusväärsed moeklassikud ja ajatud brändid - Mustangi hubane ja kliendikeskne õhkkond on inimesele, kes armastab klassikalist moodi, hindab mugavust ning väärtustab kvaliteeti.
Sel hooajal on fookus teksal, mille raames armastame kõiki varjundeid indigot ning väärtustame selle traditsioonilise materjali ajalugu ja emotsiooni, mida ta endaga kaasas kannab. Mitte ainult ei salvesta teksa endasse kõiki meie mälestusi ja elamusi, vaid kannab seda emotsiooni igavesti endaga kaasas ja tekitab nostalgilise heameele iga kord kui selle ajatu teksapaari endale jalga tõmbame ja suurima enesekindlusega uksest välja astume.
Peale teksalemmikute leiab Mustangi kauplustest ka muud põnevat moekaupa. Sügisesel hooajal on võtmesõnadeks minimalistlikud klassikud, kihiti riietumine ja otseloomulikult denim! Valikust leiab mitmeid mõnusaid oversized kudumeid, ülerõivaid ja basic t-särke, mis iga garderoobi must-have esemeteks on. Mustangi maalähedus ja soojus ei ole vaid stiilikeskne vaid tekitab hea tunde nii sees- kui ka väljaspool.
Majajuht ›

Enne kohale tulekut, uuri palun kauba hinnastamist ning laoseise klienditoelt.