Top Shop

Top Shop

Studio Moderna OÜ on osa Studio Moderna grupist, üks juhtivaid otsese turunduse firmasid nii Kesk- kui ka Ida-Euroopas.

Meie klientide jaoks Eestis alates aastast 2011.

Unikaalne segu lõbusast poodlemisest, istudes oma mugavas toolis, innovatiivsed müügitehnikad, absoluutne kõrgete standardite järgimine ja ohutus klientidele, austus ja personaalne tähelepanu igale individuaalsele kliendile kindlustavad meile juhtiva positsiooni Eesti turu nõudluses.

Studio Moderna OÜ

Kes me oleme?

Studio Moderna on Sloveenia firma, mis on esindatud 21 riigis nii Kesk- kui ka Ida-Euroopas. Alates 1992 aastast oleme loonud brändid Top Shop, Dormeo, Kosmodisk ja Stilago ning oleme saanud tuntuks miljonitele tarbijatele, kes hindavad meie tooteid ja toetuvad meie teenustele.

Meie põhieesmärk: Kliendi rahulolu

Pühendunud heale ärile on kliendid meie jaoks alati kõige tähtsamad. Meie jaoks on väga tähtis olla Sulle võimalikult lähedal ja me püüame alati Sinuga personaalselt kontakteeruda ja aidata, millal iganes ja kus iganes Sa ka poleks.

Sellepärast oleme loonud 21 teeninduspunkti, kust on võimalik professionaalset nõu saada. Rohkem kui 600 kogemustega töötajat annavad oma parima, et leida sobiv lahendus Sinu küsimustele ja vajadustele.

Me jälgime kõrgeimaid standardeid (Interneti) turvalisuses ja usaldatavuses

Kõik Studio Moderna online tegevused on kooskõlas Euroopa seadustega ja rahvusvaheliste seadustega Kesk- ja Ida-Euroopas. Me austame täielikult klientide privaatsust. Kogu informatsiooni, mille me kogume veebikülastuse ajal, käistleme äärmise ettevaatlikuse ja vastutustundlikkusega.

Meie eesmärgid

Me usume Studio Modernas aususesse. Me suhtleme kohalikus keeles, mis tagab rahulolevad kliendid ja head müügitulemused. Loov lähenemine kindlustab meid vahendite, dünaamilisuse ja paindlikkusega, et toime tulla mis tahes väljakutsetega meie turgudel.

Koos liigume me edasi

Studio Moderna eksisteerib alates 1992 aastast, et kindlustada parim olemasolev teenus. Seni oleme varustanud miljoneid kliente meie mitmekesise ja hoolikalt valitud tootevalikuga ja jätkame uute klientide rahulolu täitmist. Meilt ostmine on seda väärt.

Brändid

Biotos, Delimano, Dormeo, Kosmodisk, Liveactive, Nutribullet, Prestige, Reebok, Rovus, Schildkrot, Walkmaxx, Wellneo

Kontakt

6580069

Asukoht
Majajuht ›