XS Mänguasjad

LEGO HIDDEN SIDE Kummituslik lõbustuspark

59,99 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 2 päevaga..
Valmis väljasaatmiseks 2 tööpäevaga.
See eriline LEGO® Hidden Side-i universum, kus saavad kokku füüsilised ja digitaalsed mänguvõimalused, et luua eriline ühe või mitme mängijaga liitreaalsuskeskkond, pakub avastamisrõõmu kõigile virtuaalreaalsuse ja videomängude austajatele. See kummitusliku lõbustuspargi (70432) mänguasi ühendab ehitatava LEGO mudeli rakendusega, nii et interaktsioon mudeliga paneb käima sündmused digimaailmas. Digitaalselt interaktiivne ehitusmänguasi Kummitava lõbustuspargi mudel muutub elavaks, kui seda vaadata liitreaalsusrakendusega LEGO Hidden Side varustatud nutiseadme kaudu. Siis saavad lapsed põnevas digimaailmas ringi liikuda, müsteeriume lahendada, kummitusi jälitada ning kummitava bossi Tragico the Clouniga võidelda. Ameerika mägede, laskumisraja ja viie minifiguuriga stseen sobib hästi ka kujutlusvõimet arendavaks rollimänguks. Pidevalt arenev digitaalne mänguelamus LEGO Hidden Side´i universumi tegevus toimub väljamõeldud Newbury linnas, kus kummitused inimesi ja hooneid painavad. Seda liitreaalsusel põhinevat mänguelamust täiendatakse pidevalt uue sisu, uute tegelaste ja eriliste sündmustega. See LEGO® Hidden Side-i ehituskomplekt ühendab endas LEGO ehitusmänguasjade loomingulised mänguvõimalused ja digitaalsed mängulahendused, et luua kaasahaarav liitreaalsuskeskkond ühe või mitme mängija jaoks. Sobib alates 8 aasta vanustele lastele. Mis on karbis? See liitreaalsusel põhinev LEGO® komplekt sisaldab digitaalselt interaktiivset Hidden Side-i kummitusliku lõbustuspargi mudelit, kus on Ameerika mäed, laskumisrada ning Jacki, Parkeri, J.B., Jimbo Loblo ja Terry Topi minifiguurid. Kummitava lõbustuspargi mudel muutub elavaks, kui seda vaadata liitreaalsusrakendusega LEGO® Hidden Side varustatud nutiseadme kaudu. Siis saavad lapsed kummitavas digimaailmas müsteeriume lahendada, elemente otsida ja kummitusi jälitada.
Vaata ka sarnaseid tooteid: Laste ehituskomplektid ja konstruktorid.

Sama brändi teised tooted: LEGO HIDDEN.

Majajuht ›

Enne kohale tulekut, uuri palun kauba hinnastamist ning laoseise klienditoelt.

Kuller 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni eriolukorra tingimustel 3-5 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared).
Omniva pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni eriolukorra tingimustel 3-5 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›

Uut toodet soetades jääb vana seisma?
Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.
Müü
Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa.
Müü Basaaris
Sorteeri
Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta.
Vaata jäätmekäitlusvõimalusi
Loe veel taaskasutuse kohta