XS Mänguasjad

LEGO TECHNIC Rakenduse kaudu juhitav ralliauto Top Gear

149,99 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 2 päevaga..
Valmis väljasaatmiseks 2 tööpäevaga.
Kas tunned mõnda ralliautofänni, kes tahaks sõita rallit samamoodi nagu Stig telesarjast „BBC Top Gear“? Las ta paneb oma oskused proovile selle LEGO® Technicu (42109) rakenduse kaudu juhitava ralliautoga Top Gear. Esimene rõõm on mänguralliauto kokkupanek ja tutvumine kõigi elementidega, mis selle ralliautomudeli tööle panevad. Siis on aeg adrenaliinisüstiks ja lahedate võimaluste proovimiseks – kõike seda rakenduse LEGO Technic CONTROL+ kaudu. Nutika Smart Hubi toega rakendus tagab ülitäpse liikumise ning pakub autentsete heliefektidega lõputuid mänguvõimalusi. Kasutajad saavad valida edasisõiduks, tagurdamiseks, roolimiseks, kiirendamiseks, pidurdamiseks ja takistustest möödumiseks erinevad juhtkuvad. Lisaks saavad nad reaalajas tagasisidet (sh kiirus- ja kallutuslogi) ning neil on võimalik testida oma oskusi rakenduse ralliväljakutsete jaotises. Rakenduses on ka inspireerivat materjali ja videoid! LEGO Technicu komplektid pakuvad keerukaid ehitusväljakutseid lastele ja täiskasvanutele, kes soovivad omandada uusi insenerioskusi.
Vaata ka sarnaseid tooteid: Laste ehituskomplektid ja konstruktorid.

Sama brändi teised tooted: LEGO.

Majajuht ›

Enne kohale tulekut, uuri palun kauba hinnastamist ning laoseise klienditoelt.

Kuller 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni eriolukorra tingimustel 3-5 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared).
Omniva pakiautomaat 0,00 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni eriolukorra tingimustel 3-5 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›

Uut toodet soetades jääb vana seisma?
Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.
Müü
Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa.
Müü Basaaris
Sorteeri
Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta.
Vaata jäätmekäitlusvõimalusi
Loe veel taaskasutuse kohta