XS Mänguasjad

SPINMASTER TECH DECK Mängukomplekt konteiner

39,99 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 2 päevaga..
Valmis väljasaatmiseks 2 tööpäevaga.
Tech Deck transformeeruv Sk8 konteinerit saab muuta kompaktsest konteinerist multifunktsionaalseks skatepargiks kolme lihtsa sammuga. Lisage oma näpurulade kollektsiooni Paul Driguez allkirjaga pro -laud. Tech Deki transformeeruv Sk8 konteiner on ideaalne koht oma Tech Dekiga trikide tegemiseks! See muutub tavalisest laevatehase konteinerist ülimaks skatepargiks kolme lihtsa sammuga. Kui olete konteineri avanud, saate luua kuni 80 erineva takistustega konfiguratsiooni, sealhulgas toru, lainerambi, rööpa ja palju muud! Selle komplekti pikkus on üle 0,6 meetri, kui see on lahti laotatud, andes teile piisavalt ruumi, et täiustada Ollie, kickflipi ja lauaslaidi. Suurepärane koht ka oma näpurulade hoiustamiseks kaasasolevas lauahoidikus. Tech Decki meistriks saamiseks viige koju transformeeruv Sk8 konteiner.
Vaata ka sarnaseid tooteid: Laste mängukomplektid.

Sama brändi teised tooted: TECH DECK.

Majajuht ›

Enne kohale tulekut, uuri palun kauba hinnastamist ning laoseise klienditoelt.

Kuller 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni eriolukorra tingimustel 3-5 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared).
Omniva pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni eriolukorra tingimustel 3-5 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›

Uut toodet soetades jääb vana seisma?
Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.
Müü
Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa.
Müü Basaaris
Sorteeri
Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta.
Vaata jäätmekäitlusvõimalusi
Loe veel taaskasutuse kohta