Audiodisain

B+W AM-1

598,00 €
Värv
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 24 tunniga..
Valmis väljasaatmiseks 24 tunniga.
AM-1 sisaldab ümberpööratud seadistust, kus 25 mm alumiiniumist kupliga tweeter on paigaldatud pigem allapoole 5-tolline klaaskiust bassi / kesksageduste elemendist. See tagab heli optimaalse hajutamise, kui kõlar on paigaldatud seinale. AM-1 madala sageduse väljundit toetab tagumine monteeritud passiivelement (ABR). Traditsioonilise bassi reflekspordi asemel on ABR andnud AM-1-le erakordse bassi oma suuruse kohta. See kombinatsioon täiustatudvaljuhäälditest, unikaalsest konstruktsioonist ja klassikaliselt lihtsatest filtrikomponentidest kõlari paindliku töö.
25mm alumiiniumist kõrgsageduselement; 130mm klaasfiibrist bass/keskriba; 46Hz-50kHz, tundlikkus 86dB (2.83V, 1m); soovitatav võimendi 20W - 100W; Mõõdud seinakinnitusega: K: 310mm L: 180mm S: 210mm; kaal: 4Kg.
Paari hind.
Vaata ka sarnaseid tooteid: HIFI ja kodukino, Kingitus mehele.

Sama brändi teised tooted: B+W.

Kuller 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni eriolukorra tingimustel 3-5 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared).

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›

Uut toodet soetades jääb vana seisma?
Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.
Müü
Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa.
Müü Basaaris
Sorteeri
Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta.
Vaata jäätmekäitlusvõimalusi
Loe veel taaskasutuse kohta