Audiodisain

Swans VX5-LCR

183,00 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 24 tunniga..
Valmis väljasaatmiseks 24 tunniga.
Swansi VX5-LCR on kandiline seina süvistatav kaheribaline kõlar, mida eristab teistest VX seeria kõlaritest kaks PP-koonuste, 18.5oz magnetite ja 1'' mähistega 5.25'' valjuhääldit. Tegemist on klassikalise keskkõlari konfiguratsiooniga, mis põimib endas VX seeria diskreetse disaini ja ülidetailse ning naturaalse helikvaliteedi. Lisaks kahele woofrile, on kõlaril seeriale omane 30° ulatuses korrigeeritav 1'' siidist kupliga tviiter, mis lubab Teil heli suunata just Teie suunas ja nii luua ideaalne surround heli effekt. Tviitril on raudvedelik jahutus, neodüümist magnet ja ülilai kõlapind. Crossover'i eest hoolitseb spetsiaalne PCB-plaat. Woofri crossover algab 12dB-st ja tviitri oma 18-st. VX5-LCR tviitril on kogu seerias kasutatud automaatne polümiidist vooluringe taastaja, mis väldib ülepinget ja võimalikke kahjustusi tviitrile.
Kõlari disainimisel on lähtutud eelkõige kvaliteedist. Kätte võttes näeb Swansi VX5-LCR välja robustne, kuid seina monteerimise järel sulandub ta Teie kodu interjööriga ideaalselt. Kõlari raam on tehtud tugevdatud ja värvitatvast pika elueaga PP-plastmassist. Võre seevastu on oksüdeerumiskindlast alumiiniumist ning kinnitusosad roostevabast terasest.
VX seeria on loodud kestma ja pakkuma kõrgeimat kvaliteeti pikkadeks aastateks. Ülikvaliteetsed sisendid ja vastupidav seesmine juhtmestus moodustavad absoluutse standardi, millele võib alati Swansi süvistatud kõlareid ostes lootma jääda.
Sagedusala 55Hz- 22KHz
Tundlikkus 87 dB
Soovitatav võimendi võimsus 10-125 W
Takistus 8 oomi
Väljalõike suurus 414 x 188 mm
Vaata ka sarnaseid tooteid: HIFI ja kodukino.

Sama brändi teised tooted: Swans.

Tasuta tarne
Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse on kohaletoimetamine tasuta.
Kuller 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared).

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›

Uut toodet soetades jääb vana seisma?
Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.
Müü
Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa.
Müü Basaaris
Sorteeri
Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta.
Vaata jäätmekäitlusvõimalusi
Loe veel taaskasutuse kohta