Audiodisain

Swans VX6-SC

333,00 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 24 tunniga..
Valmis väljasaatmiseks 24 tunniga.
Swansi süvistatavate kõlarite (ehk VX) seeria on mõeldud neile, kes soovivad omale ülikvaliteetset helisüsteemi, mis oleks samas diskreetne ja ei lööks sassi Teie hoolikalt valitud kodust interjööri. Unustage suured ja kohmakad kõlarikastid ning paigutage helisüsteem otse seina. Meie professionaalid aitavad Teil välja mõõta ideaalsed kaugused igakordseks perfektseks kodukino elamuseks.
Swansi VX6-SC on variatsioon ülikvaliteetsest VX6C süvistatavast laekõlarist. VX6-SC-l on PP-koonuse, 18.5oz magneti ja 1'' mähisega woofer, kuid erinevalt oma ühe 30° ulatuses korrigeeritav tviitriga "vennast", on VX6-SC-l kõrgete helide edastamiseks kaks 19mm siidist kupliga valjuhääldit, millel on mõlemal raudvedelik jahutus, neodüümist magnet ja ülilai kõlapind. Crossover'i eest hoolitseb spetsiaalne PCB-plaat. Woofri crossover algab 6dB-st ja tviitritel 12-st. VX6-SC tviitritel on kogu seerias kasutatud automaatne polümiidist vooluringe taastaja, mis väldib ülepinget ja võimalikke kahjustusi tviitritele.
Kõlari disainimisel on lähtutud eelkõige kvaliteedist. Kätte võttes näeb Swansi VX6-SC välja robustne, kuid seina monteerimise järel sulandub ta Teie kodu interjööriga ideaalselt. Kõlari raam on tehtud tugevdatud ja värvitatvast pika elueaga PP-plastmassist. Võre seevastu on oksüdeerumiskindlast alumiiniumist ning kinnitusosad roostevabast terasest.
VX seeria on loodud kestma ja pakkuma kõrgeimat kvaliteeti pikkadeks aastateks. Ülikvaliteetsed sisendid ja vastupidav seesmine juhtmestus moodustavad absoluutse standardi, millele võib alati Swansi süvistatud kõlareid ostes lootma jääda.
Sagedusala 45Hz- 20KHz
Tundlikkus 86 dB
Soovitatav võimendi võimsus 10-80 W kanali kohta
Takistus 8 oomi
Väljalõike diameeter 8.07" / 205 mm
Vaata ka sarnaseid tooteid: HIFI ja kodukino.

Sama brändi teised tooted: Swans.

Tasuta tarne
Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse on kohaletoimetamine tasuta.
Kuller 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared).

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›

Uut toodet soetades jääb vana seisma?
Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.
Müü
Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa.
Müü Basaaris
Sorteeri
Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta.
Vaata jäätmekäitlusvõimalusi
Loe veel taaskasutuse kohta