Audiodisain

Swans VX8-W

372,00 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 24 tunniga..
Valmis väljasaatmiseks 24 tunniga.
Swansi VX8-W on kandiline seina süvistatav kaheribaline kõlar, millel on PP-koonuse, 21.8oz magneti ja 1.4'' mähisega 8'' valjuhääldi. Lisaks seeriale omane 30° ulatuses korrigeeritav 1'' siidist kupliga tviiter, mis lubab Teil heli suunata just Teie suunas ja nii luua ideaalne surround heli effekt. Tviitril on raudvedelik jahutus, neodüümist magnet ja ülilai kõlapind. Crossover'i eest hoolitseb spetsiaalne PCB-plaat. Woofri crossover algab 12dB-st ja tviitri oma 18-st. VX8-W tviitril on kogu seerias kasutatud automaatne polümiidist vooluringe taastaja, mis väldib ülepinget ja võimalikke kahjustusi tviitrile.
Kõlari disainimisel on lähtutud eelkõige kvaliteedist. Kätte võttes näeb Swansi VX8-W välja robustne, kuid seina monteerimise järel sulandub ta Teie kodu interjööriga ideaalselt. Kõlari raam on tehtud tugevdatud ja värvitatvast pika elueaga PP-plastmassist. Võre seevastu on oksüdeerumiskindlast alumiiniumist ning kinnitusosad roostevabast terasest.
VX seeria on loodud kestma ja pakkuma kõrgeimat kvaliteeti pikkadeks aastateks. Ülikvaliteetsed sisendid ja vastupidav seesmine juhtmestus moodustavad absoluutse standardi, millele võib alati Swansi süvistatud kõlareid ostes lootma jääda.
Sagedusala 39Hz- 22KHz
Tundlikkus 88 dB
Soovitatav võimendi võimsus 10-125 W
Takistus 8 oomi
Väljalõike suurus 326 x 223 mm
Vaata ka sarnaseid tooteid: HIFI ja kodukino.

Sama brändi teised tooted: Swans.

Tulen ise järele 0,00 €
Vali sobiv kuupäev nädala ulatuses.
Kuller 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni järgneval päeval (v.a pühapäev ja väikesaared).

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›