Balti Tuleohutus

Honeywell XC100D Vingugaasiandur sobib ka vannituppa

59,99 € 89,90 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 24 tunniga..
Valmis väljasaatmiseks 24 tunniga.
Honeywell XC vingugaasiandurite seeriasse on lisandunud uus toode "XC100D ALARM SCAN" uut mudelit on võimalik ühendada ka oma nutitelefoniga. Vanem versioon XC100D on meil läbi müüdud!
Vingugaas (süsinikoksiid) on enamiku tulesurmade tegelikuks põhjuseks. UUS Honeywell XC100D X-seeria Digitaalne vingugaasiandur on mõeldud kasutamiseks kodudes kus vingugaas (CO) võib põhjustada mürgitust. Anduri võib asetada lauale või kinnitada seinale. Andurile on sisse ehitatud aku mis kestab terve anduri eluea ehk 10 aastat, ei pea muretsema patareide vahetamise pärast. Anduri helitugevus on 90 db, andurit testides tuleks seista vähemalt ühe meetri kaugusel, et mitte kahjustada oma kuulmist. Andur on varustatud Alarm Scan funktsiooniga, selle abil saate anduri ühenda oma nutitelefoniga. Alarm Scan appist on võimalik näha anduri eluiga, olnud häireid ja palju muud.
Andur salvestab 1 nädala informatsiooni mida on hiljem kerge järelvaadata. Andur tuvastab ka gaasiboileri põlemisjääkidest vingugaasi! Kui andur läheb häiresse ilmub ka anduri peale punane tekst "Alarm Evacuate". Kaasas on kinnitusklamber ning kruvid ja tüüblid klambri fikseerimiseks. Enne anduri paigaldamist ja kasutamist lugege kindlasti läbi tootega kaasasolev kasutusjuhend. Säilitage kasutusjuhend!
Andur on IP44 kindlusega! NB! Tuleb siiski jälgida, et seade ei puutuks kokku otseselt veega (andur pole veekindel), mistõttu ei tohi seadet paigaldada otseste veepiiskade lähedusse. Andur sobib kasutamiseks ka vannitoas (Anduri tohib paigaldada vannitoas ainulttsooni nr 3)
Andur on toodetud Itaalias.
NB! vingugaasiandur ei asenda suitsuandurit ega vastupidi!
Vaata ka sarnaseid tooteid: Vingugaasiandurid, Suitsuandurid.

Sama brändi teised tooted: Honeywell.

SmartPOST pakiautomaat 2,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
Omniva pakiautomaat 2,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
Omniva pakiautomaat (Läti) 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-3 tööpäevaga..
Omniva pakiautomaat (Leedu) 8,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-3 tööpäevaga..

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›