Baltic Cheese

JUUST EMMENTAL HOLLANDI

2,24 €
Kaal
Suuruste tabel
Emmental - suurte ümmarguse silmaga poolkõva juust, mis on traditsiooniliselt toodetud pastöriseerimata lehmapiimast.
Silmade arv ja suurus varieerub, kuid arvatakse, et mida vähem silma ja mida rohkem need on õiges vormis, seda kvaliteetsem on juust. Silmade suurus mõjutab otseselt ka juustu lõhna: mida rohkem neid on, seda kõvemini lõhnab juust. Paljud teavad ütlust: kui Emmental nutab, siis juustuvalmistaja naerab. Emmentali "pisarad" on soolased tilgad vedelikku, mis ripuvad tema silmadesse küpsemise käigus. Need moodustutakse pärast teist küpsemisfaasi, pärast ülevedamist soojast kaamerast külma ja räägitakse juustu kõrgeimast kvaliteedist.
Emmentali juust on puuvilja - pähkli magusa maitsega. Emmental on nii ilusa ja maitsva toidu põhiline koostisosa nagu Šveitsi fondüü (traditsiooniline retsept: 2/3 Emmental, 1/3 Gruyer). See sulatab suurepäraselt ja sobib nii võileivadele kui ka leidlikule juustutaldrikule.
Koostisosad: lehmapiim, sool, kaltsiumkloriid, ensüüm, piimhappebakterid, toiduained ja annatto, lysotsüüm (sisaldab mune).
Еnеrgia väärtus 100 g sisaldab: 1412 kJ / З40 kcal
Rasvad 26,8 g, millest küllastunud rasvhapped 17,4 g
suhkrud 0g
valk 24,8 g
sool 1,5 g
Säilitustemperatuur + 2...+ 8 C.
Tulen ise järele 0,00 €
Vali sobiv kuupäev nädala ulatuses.
Kiirkuller (Tallinna sisene) 6,90 €
Kohaletoimetamine kesklinnast kuni 7 km raadiuses E-P 11.00-20.00. Vali sobiv kuupäev ja ajavahemik..
Kiirkuller (Tallinna lähiümbrus) 9,90 €
Kohaletoimetamine kesklinnast kuni 15 km raadiuses E-P 11.00-20.00. (Peetri, Tabasalu, Harku, Laagri, Viimsi, Lagedi, Randvere, Saku, Jüri, Saue, Maardu).

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›