Baltic Cheese

Nemloko kaerajook 250 ml

0,85 €
Lisandid
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 24 tunniga..
Valmis väljasaatmiseks 24 tunniga.

Nemoloko — see on ainulaadne taimne toode, millel ei ole piimaga mingit seost peale kasulikkuse!

Nemoloko — see on tervislik ja kasulik toode, mis võib ja peab sisalduma toitumises. Nemoloko – see on humaanne toode igaühele – inimestele, loomadele ja meie keskkonnale ning MEIE arvates on see väga tugev argument mõtlevale inimesele.

Nemoloko — see on 100% taimne saadus, toodetud ilma loomse päritolu koostisaineteta ning ei sisalda laktoosi, kaseiini, transrasvu, kolesterooli, kasvuhormoone ega antibiootikumide jääkkoguseid.

Kõik Nemoloko tooted sobivad veganitele ja taimetoitlastele ning on ohutud ka laktaasipuudulikkusega ja lehmapiimavalgu suhtes allergilistele inimestele.

Vaata ka sarnaseid tooteid: Piimad, Taimsed piimad.
Tasuta tarne
Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse on kohaletoimetamine tasuta.
Tulen ise järele poodi 0,00 €
Tule mugavalt ise järele poodi ja saa tellimus kätte kontaktivabalt. Vali sobiv kuupäev ja kellaaeg. Peale tellimuse vormistamist jälgi emailile saadetud juhiseid..
Kiirkuller (Tallinna sisene) 6,90 €
Kohaletoimetamine kesklinnast kuni 7 km raadiuses E-P 11.00-20.00. Vali sobiv kuupäev ja ajavahemik. NB! Pühadel e-turult tellitud kauba kohaletoimetamise kohta loe siit..
Kiirkuller (Tallinna lähiümbrus) 9,90 €
Kohaletoimetamine kesklinnast kuni 15 km raadiuses E-P 11.00-20.00. (Peetri, Tabasalu, Harku, Laagri, Viimsi, Lagedi, Randvere, Saku, Jüri, Saue, Maardu). NB! Pühadel e-turult tellitud kauba kohaletoimetamise kohta loe siit..

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›