UUDIS / Humalakoda

Ime on sündinud - vesi on muutunud õlleks!

Äsja panime Humalakojas kraani oma esimesed kohapeal valmistatud õlled. Maitsta saab nelja erinevat värskelt pruulitud õlut:
Turuvarblane (5,8%) on ameerika humalatega ning apelsinikoortega pruulitud värske ning kergelt humalane õlu (American Pale Ale), mis sobib ideaalselt nii salati kui burgeri kõrvale.
Mauritius (5,3%) on pehme ning magus stout tüüpi õlu (Sweet Stout), mille maitsest leiab nii kohvi kui šokolaadi. Seda õlut soovitame proovida meie liharoogade või magustoitude kõrvale.
100 Aastat Hapu Elu (6,5%) on stiililt hapu õlu (Sour Ale), mille pruulisime Eesti riigi 100. sünnipäevaks. Õlle hapukusest ning pruulimisel kasutatud humalatest tulenev puuviljasus mõjub eriti värskendavalt. 100 Aastat Hapu Elu on suurepärane kaaslane meie vürtsikatele nuudliroogadele või kanaribadele.
Punane Buddha (6,6%) on stiililt IPA (Indian Pale Ale), mille pruulimisel kasutatud puuviljased ameerika ning austraalia humalad (Mosaic, Cascade, HPA 035) muudavad õlle eriti troopiliseks. Samas aitab humalate mõrkus seda õlut kenasti tasakaalus hoida. Proovi seda humalapommi meie maitsvate liharoogade kõrvale!
Majajuht ›

Enne kohale tulekut, uuri palun kauba hinnastamist ning laoseise klienditoelt.