Mileedi

Saintpaulia

6,90 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks kohe.
Valmis väljasaatmiseks kohe

Usambara kannike, varjukannike, parma kannike, heal lapsel mitu nime. Kuigi ei ole botaaniliselt kannikese sugulane, on mõnevõrra kannikeseõisi meenutavate õite tõttu kogu maailmas tuntud aafrika kannikese nime all.

Pärineved Ida –Aafrikast Taganjika kirdekaldal asuvast Usambara mäestikust. Kasvavad varjurikastes metsades koheval huumusrikkal pinnal. Looduslikke liike 11. Looduslike liikide õied sinised. Potilillede esiemadeks kannikeseõieline säntpoolia (S. ionantha) ja petlik säntpoolia (s. confusa).

Toalillena peaaegu aasta läbi õitsev, sinine, lilla, valge, roosa, punane, liht- ja täidisõielised sordid. Vajalik temperatuur 18 – 25, suur õhuniiskus, mõõdukas pinnaseniiskus, värske õhk,
varjurikas kasvukoht, sobivad ida- või läänepoolsed aknad, lõunapoolsel aknal vaid kardinate või suureleheliste taimede varjus. Suvel sobib ka põhjapoolne aken, kuid talvel seal liiga pime, lehed kipuvad pikaks venima.

NB! Pildil olev keraamika ei kuulu komplekti!


Vaata ka sarnaseid tooteid: Potililled.
Majajuht ›

Enne kohale tulekut, uuri palun kauba hinnastamist ning laoseise klienditoelt.

Tulen ise järele 0,00 €
Vali sobiv kuupäev nädala ulatuses.
Kiirkuller (Tartu) 5,90 €
Kohaletoimetamine kesklinnast kuni 5 km raadiuses. Vali sobiv kuupäev ja ajavahemik.
Kiirkuller (Tallinn) 5,90 €
Kohaletoimetamine kesklinnast kuni 7 km raadiuses E-P 11.00-20.00. Vali sobiv kuupäev ja ajavahemik..

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›