Myfitness Spordiklubi

Myfitness Spordiklubi

MyFitness Balti Jaama Turg ootab Sind treenima! Klubis on avar rühmatreeningute saal ja kvaliteetse varustusega jõusaal. Pakume rühmatreeninguid nii algajatele kui kogenumatele treenijatele. Klubi tunniplaan on mitmekesine, sealt leiab endale sobiva raskusastmega treeningu igaüks. Jõusaalis nõustavad Sind kogenud personaaltreenerid. Peale treeninguid on mõnus lõõgastuda soome saunas!

My Fitness AS alustas tegevust 2008. aasta märtsis, avades oma esimese fitness klubi Tallinnas, Viru Keskuses. Lühikese ajaga on MyFitness kasvanud Eesti suurimaks spordiklubide ketiks, opereerides kümmet spordiklubi üle Eesti: MyFitness Rocca al Mare, MyFitness Kristiine, MyFitness Viru, MyFitness Lasnamäe, MyFitness Solaris, MyFitness Tartu Lõunakeskus, MyFitness Tartu Kesklinn, MyFitness Narva Fama, MyFitness Pärnu ja MyFitness Viljandi. Tänaseks külastatakse MyFitness klubisid keskmiselt kokku juba üle 87 000 korra kuus. Meie klubides toimub üle 2 300 rühmatreeningu kuus ja valida saab rohkem kui 47 erineva stiili vahel, kus leidub sobilikke treeninguid nii algajatele, kogenenud trennifännidele, lastele, noortele, eakatele - seda kõike loomulikult nii meestele kui naistele.

Meie visiooniks on propageerida tervislikku ja paremat elustiili.

MyFitness´is on oma ala parimad treenerid, kes töötavad kirega, et pakkuda alati huvitavat ja innovatiivset treeningprogrammi. MyFitness rühmatreeningute alla kuuluvad nii body & mind ning jõu- ja vastupidavustreeningud stuudiotes ja basseinis ning spinningutreeningud. Inimestele, kes eelistavad individuaalsemat lähenemist, pakume võimalust kasutada meie personaaltreenerite abi. Pakume kõikides MyFitness klubides ka Uus-Meremaalt pärit ning üle maailma tuntuks saanud Les Mills kontsepttreeninguid suurepärase vormi ja hea tuju saavutamiseks. Pingutame ühiselt, et muuta treeningvõimalused veel põnevamaks ja paremaks.

MyFitness eesmärgiks on pakkuda parimat hinna ja kvaliteedi suhet. Meie liikmetel on võimalik valida mitmete erinevate võimaluste vahel, kombineerides just Temale sobiva paketi.

Soovime olla eelistatud partnerid nii era- kui äriklientidele. Hea teenindus, personaalsus ja usaldus on väärtused, mida peame väga oluliseks. Meie töötajate moto on “Passionate about fitness”.

Ootame kõiki meie klubidesse!

Sinu MyFitness

Majajuht ›