Borealis

Jalamasseerija SPA

319,00 € 399,00 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 24 tunniga..
Valmis väljasaatmiseks 24 tunniga.

Jalamasseerija on tõeliselt hea abivahend väsinud või pinges jalgadele ning pakub kiiret võimalust murekohtade leevendamiseks. Jalataldade all asub mitmeid punkte, mida masseerides on võimalik paranda kogu keha tasakaalu. Masseerijat sobib kasutada väsinud jalgade lõõgastamiseks, mis aitab parandada vereringet ning ainevahetust. Masseerija igapäevane kasutamine aitab ennetada veenilaiendite teket. Jalamasseerija  on 2020. aastal pälvinud Iluguru Iluteemandi  parima  pediküüri-ja maniküüri  tootemärgise  jaemüügi kategoorias.

Kuidas töötab?

Jalamasseerija SPA on välimuselt ilus ja lihtne ning funktsioonide poolest efektiivne. Alusta massaaži soovi korral soojendusfunktsiooni sisselülitamisega, et jalamasseerija sisse integreeritud infrapunasoojendus masseeritava piirkonna ette valmistaks. Jalamasseerija SPA kolm erinevat automaatset programmi pakuvad võimalust üheainsa nupuvajutusega nautida lõõgastavat jalamassaaži:

Reduce pain – on mõeldud lihas- või liigesvalu leevendamiseks.

Relieve fatigue – nimeline programm on sobiv väsinud jalgadele, mis on tekkinud pikkadest tundidest jalul olemisest.

Comfortable enjoyment – on sõnaotseses mõttes nautimiseks mõeldud programm, keskendudes peamiselt rahulikule lõõgastumisele.

Lisaks automaatsete programmide kasutamisele on võimalik ära kasutada ka õhkpatjade kasulikkust, mis suruvad lihased kokku, lõdvestavad ja leevendavad liigeste pingeid ning vähendavad jäikust. Kõigile ennist nimetatud hüvedele on Jalamasseerija SPA massaažitugevus muudetav kolme erineva tugevusastme vahel, et igaüks leiaks endale meelepärase võimaluse massaaži nautimiseks.

Kuidas kasutada?

Kasutamiseks ühenda jalamasseerija vooluvõrku ning aseta see põrandale kuivale ja tasasele pinnale, soovitavalt mõne isteasendi ette. Aseta jalad jalamasseerijasse ning alles seejärel lülita seade sisse. Vali kolme automaatse programmi seast endale sobivaim või seadista jalamasseerija manuaalselt. Jalamasseerija on lihtsasti liigutatav ning kasutamiskordade vahepeal kergesti ümber paigutatav.

Jalamasseerija tekstiilist kate on lihtsasti lukuga eemaldatav ja pestav.

Omadused

Võimsus – 60W

Pakendi mõõtmed – 56cm*55cm*59cm

Vaata ka sarnaseid tooteid: Massaažitooted, Pediküüri tarvikud.
SmartPOST pakiautomaat 0,00 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
Kuller 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared).
Omniva pakiautomaat 0,00 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared). Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›

Uut toodet soetades jääb vana seisma?
Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.
Müü
Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa.
Müü Basaaris
Sorteeri
Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta.
Vaata jäätmekäitlusvõimalusi
Loe veel taaskasutuse kohta