Borealis

Massaažitool Miotto

3 490,00 € 3 990,00 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 24 tunniga..
Valmis väljasaatmiseks 24 tunniga.

Miotto on täiesti uus massaažitool ning valitud hoolega sobitumaks kodusesse interjööri. Arvukate programmidega varustatud Miotto on ideaalne abiline erinevateks puhkehetkedeks päeva vältel. Alusta hommikut “Refresh” – nimelise programmiga, mis turgutab keha ja valmistab ette vaimu eesootavaks päevaks või lõpeta õhtu enne unne suikumist lõõgastava “Relax” – massaažiprogrammi saatel. Kokku üheteistkümne programmiga varustatud Miotto sobitub kõigi selle kasutajate soovidega – pinges seljalihaste leevendamiseks on võimalus kasutada punktmassaaži funktsiooni, mille tulemusel töötavad seljarullikud täpselt Sinu poolt valitud kohas ning leevendavad sundasenditest tekkinud valusaid lihaskiude. Õhkpatjade viis erinevat tugevusastet parandavad vereringet terves kehas, mis omakorda kajastuvad paremas enesetundes ja energiataseme kasvus. Massaažiseansi ettevalmistamiseks on hea kasutada alaseljasoojendus funktsiooni. Nii nagu massöör soojendab enne algavat seanssi ülesse masseeritavad lihasgrupid, valmistab ka massaažitool. Miotto programmide arsenal on suurepärane koduseks kasutamiseks nii noorematele, kui vanematele inimestele – regulaarne massaaž tagab parema enesetunde ja soodustab stabiilselt head und.

Vaata ka sarnaseid tooteid: Massaažitooted.
Kuller 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared).

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›

Uut toodet soetades jääb vana seisma?
Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.
Müü
Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa.
Müü Basaaris
Sorteeri
Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta.
Vaata jäätmekäitlusvõimalusi
Loe veel taaskasutuse kohta