Borealis

Vesiniku vee generaator AK-FQ-01

299,00 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 24 tunniga..
Valmis väljasaatmiseks 24 tunniga.
Teadlaste poolt välja töötatud seade rikastab joogivett vesinikuga. Teaduslikud uuringud on näidanud, et suure vesiniku sisaldusega vee tarbimine ennetab ning leevendab kümneid tervisega seotud probleeme.
Mis on vesiniku vee generaator?
Vesiniku vee generaator võimaldab meie igapäevast joogivett rikastada vesinikuga. Arvukad uuringud üle maailma on näidanud, et vesinikurikka vee joomisel on tervisele mitmeid kasulikke omadusi. Uuringud on kinnitanud, et vesiniku tarbimine vähendab oksüdatiivset stressi, mis omakorda maandab seede-, südame-veresoonkonna ja hingamiselundite haigestumise riski. Sisuliselt on vesinikurikas vesi antioksüdant, mis tugevdab tervist ning ennetab terviseprobleemide teket. Ameerika Ühendriikides lokaliseeruva Üleriikliku Vähi Instituudi uuringutest selgus, et antioksüdandid vähendavad märkimisväärselt vähirakkude tekkevõimalust. Antioksüdandid koosnevad toitainetest (vitamiinid ja mineraalid) ja ensüümidest (proteiinid organismis, mis toetavad keemilisi protsesse). Meditsiini uuringute tulemustest tingituna märgitakse, et need omavad suurt rolli tõsiste haiguste ennetamises – vähi, südamehaiguste, alzheimeri tõbe ja katarakti.
Molekulaarse vesiniku kasulikud omadused:
1. Põletikuvastane – vähem rakukahjustusi.
2. Pidurdab rakusurma – keha peab vähem ära kasutama tüvirakke.
3. Mõjutab geeniekspressiooni – aitab sünteesida rakke kaitsvaid ühendeid.
4. On gaasiline signaalide modulaator – osaleb raku infovahetuses osasid retseptoreid aktiveerides ja teisi inaktiveerides.
5. Immuunsussüsteemi tugevdav toime.
Vaata ka sarnaseid tooteid: Kannud ja pudelid.
SmartPOST pakiautomaat 0,00 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
Kuller 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared).
Omniva pakiautomaat 0,00 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared). Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›

Uut toodet soetades jääb vana seisma?
Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.
Müü
Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa.
Müü Basaaris
Sorteeri
Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta.
Vaata jäätmekäitlusvõimalusi
Loe veel taaskasutuse kohta