Brain Games

6. võtab!

10,95 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 2 päevaga..
Valmis väljasaatmiseks 2 tööpäevaga.

See pisut ebatavalise nimega mäng pakub palju rõõmsaid hetki. Püüa ära arvata, mida vastasmängijad mõtlevad ja ära pane oma kaarti ritta kuuendaks! Kaartidel on väikesed härjapea kujutised; enamusel üks, kuid mõnel ka rohkem. Igale mängijale jagatakse kümme kaarti, mille ta peab mängu käigus vastavalt mängureeglitele lauale laduma. Teatud juhtudel peab mõni mängija osad väljakäidud kaardid üles võtma. See on halb, kuna härjapead ülesvõetud kaartidel tähistavad miinuspunkte. Näiteks, kui Sa oled sunnitud panema oma kaardi mõne kaardirea lõppu kuuenda kaardina, pead Sa kogu selle rea üles võtma, sest nagu mängu nimigi ütleb - kuues võtab! Pead tegutsema nii, et võtaksid mängu jooksul üles võimalikult vähe kaarte ja lõpetaksid võimalikult väikese miinuspunktide arvuga. Mäng kestab ja mängulauale laotakse aina rohkem kaarte. Sul jääb üle ainult loota, et need korjab Sinu asemel üles Sinu vastane. Vahel ei ole siiski piisavalt õnne või pead oma rumala vea tõttu kaardirea üles võtma. Milline on aga kergendus, kui vastane on sunnitud täpselt enne Sinu käigukorda kaardirea üles korjama ja sellega Sinu naha päästab!

Vaata ka sarnaseid tooteid: Mängukaardid ja kaardimängud, Lauamängud.
Otsi mängijate arvu järgi 7
Otsi mängijate arvu järgi 8
Reeglite keel: EE, RU
Otsi mängijate arvu järgi 2
Mängijate arv: 2:3:4:5:6:7:8:9:10
Otsi mängijate arvu järgi 10
Kestvus: 45 min
Otsi mängijate vanuse järgi 8+
Otsi mängijate arvu järgi 4
Otsi mängijate arvu järgi 6
Soovituslik vanus: 8+
Märgistus CE
Otsi mängijate arvu järgi 5
Otsi mängijate arvu järgi 9
Kirjeldus <p>See pisut ebatavalise nimega m&auml;ng pakub palju r&otilde;&otilde;msaid hetki. P&uuml;&uuml;a &auml;ra arvata, mida vastasm&auml;ngijad m&otilde;tlevad ja &auml;ra pane oma kaarti ritta kuuendaks! Kaartidel on v&auml;ikesed h&auml;rjapea kujutised; enamusel &uuml;ks, kuid m&otilde;nel ka rohkem. Igale m&auml;ngijale jagatakse k&uuml;mme kaarti, mille ta peab m&auml;ngu k&auml;igus vastavalt m&auml;ngureeglitele lauale laduma. Teatud juhtudel peab m&otilde;ni m&auml;ngija osad v&auml;ljak&auml;idud kaardid &uuml;les v&otilde;tma. See on halb, kuna h&auml;rjapead &uuml;lesv&otilde;etud kaartidel t&auml;histavad miinuspunkte. N&auml;iteks, kui Sa oled sunnitud panema oma kaardi m&otilde;ne kaardirea l&otilde;ppu kuuenda kaardina, pead Sa kogu selle rea &uuml;les v&otilde;tma, sest nagu m&auml;ngu nimigi &uuml;tleb - kuues v&otilde;tab! Pead tegutsema nii, et v&otilde;taksid m&auml;ngu jooksul &uuml;les v&otilde;imalikult v&auml;he kaarte ja l&otilde;petaksid v&otilde;imalikult v&auml;ikese miinuspunktide arvuga. M&auml;ng kestab ja m&auml;ngulauale laotakse aina rohkem kaarte. Sul j&auml;&auml;b &uuml;le ainult loota, et need korjab Sinu asemel &uuml;les Sinu vastane. Vahel ei ole siiski piisavalt &otilde;nne v&otilde;i pead oma rumala vea t&otilde;ttu kaardirea &uuml;les v&otilde;tma. Milline on aga kergendus, kui vastane on sunnitud t&auml;pselt enne Sinu k&auml;igukorda kaardirea &uuml;les korjama ja sellega Sinu naha p&auml;&auml;stab!</p>
Otsi mängijate arvu järgi 3
SmartPOST pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni eriolukorra tingimustel 3-5 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
Kuller 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni eriolukorra tingimustel 3-5 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared).
Omniva pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni eriolukorra tingimustel 3-5 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
DPD Pickup 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni eriolukorra tingimustel 3-5 tööpäevaga..

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›

Uut toodet soetades jääb vana seisma?
Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.
Müü
Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa.
Müü Basaaris
Sorteeri
Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta.
Vaata jäätmekäitlusvõimalusi
Loe veel taaskasutuse kohta