UUDIS

Esimene e-turg Eestis on avatud!

Balti Jaama Turg avas Eesti esimese e-turu ning kvaliteetset turukaupa on nüüd võimalik mugavalt osta ka Astri.ee e-keskuse kaudu. Enne kella 17.00 tehtud tellimused toimetab kuller Tallinnas kohale juba mõne tunni jooksul. Hetkel on e-turu kaubavalik veel piiratud, aga lähiajal on lisandumas hulk uusi kauplejaid ning kaubavalik täieneb jooksvalt.
Praegusel hetkel on e-turu kaudu võimalik osta näiteks Muhu Pagarite, Peetri Lõheäri, Oma Põrsa, Vahvlihaldjate, Juustukuningate, Eesti Andi ja mitmete teiste armastatud kauplejate tooteid. Lisaks toidukaupadele on peagi võimalik turult tellida ka ilu- ja tervisekaupa, esmatarbekaupu, aga ka näiteks lilli ja lemmikloomatarbeid.
E-turu kaupu saavad koju tellida Tallinna ning Tallinna lähiümbruse kliendid seitsmel päeval nädalas kella 10.00-21.00 (nädalavahetusel 10.00-17.00) ja kuller toimetab kauba kohale kliendi poolt valitud ajavahemikus. Tellimusi komplekteerides jälgitakse väga täpselt kauba kvaliteeti ja värskust ning kuna turul on müügil palju kaalukaupa, siis ümardatakse kauba kaal kliendile kasulikumalt ja juurde midagi maksma ei pea. Tellitud kauba eest tasumine toimub internetipanga kaudu või krediitkaardiga, kauba kohaletoimetamine maksab 3,90 € ja alates 39 € tellimuste puhul kohaletoimetamise tasu ei lisandu.
Esimese nädala testperioodil on kohaletoimetamine tasuta.
DEPOO. 6413436