UUDIS / EBeauty

NELI korda tugevamad juuksed ühe kasutuskorraga! Jaga

Oled kuulnud riisivee imelistest omadustest juustele? Võib-olla seda ka ise katsetanud, kuid riisvee tegemine võib olla tüütu ja püsivus seda kasutada on kerge kaduma! Enam ei pea riisi ostma, et juukseid ravida. Briogeo on muutnud selle imelihtsaks ning loonud uue toote - koduse professionaalse kahetoimelise juuksehoolduse, mis on täiustatud riisivalgu kompleksiga, mis aitab juukseid kaitsta ja tugevdada. See tagab optimaalse proteiinide ja niiskuse tasakaalu ilusate juuste saavutamiseks.

Toidab sügavalt kuivi, rabedaid juukseid, et säilitada nende tervet elastsust Briogeo signatuurseguga, mis koosneb kibuvitsamarjaõlist, magusmandliõlist ja biotiini sisaldavast B5-vitamiinist. Sisaldab üle 98% ulatuses looduslikku päritolu koostisaineid.

Kasutades hooldusvahendit koos Don't Despair, Repair sarja šampooni ning maskiga saavutad topelt tulemused võrreldes hoolduse eraldi kasutamisega. Kirss tordil on veel juukseõli! Nii ongi võimalik tugevdada oma juukseid kuni neli korda.Samuti on tõestatud, et toodete kooskasutamisega väheneb juuste murdumine kuni 79%. Imelised tulemused, mida võimalik saavutada vaid ühe koduse kasutuskorraga!

 

Oleme ka ise Don't Despair, Repair sarja tooteid testinud ning julgeme kinnitada, et juuste murdumine väheneb tõepoolest. Varasemalt haprad ning kergesti murduvad juuksed on muutunud palju tugevamaks ning siledamaks! See on sinu märk investeerida oma juuste heaoluks!

28.03-03.04 Briogeo tooted -30%. Ei kehti uutele toodetele! Briogeo tellimusega kingituseks invisibobble original patsikummid!


Briogeo salongikvaliteediga juuksehooldustooted sisaldavad 90–100% ulatuses looduslikku päritolu koostisosi. Kõik kollektsiooni tooted on peamiselt vegan ning põhinevad toitainerikastel ja toitvatel taime-ja puuviljaekstraktidel ning hoolikalt valitud sünteetilistel koostisosadel–see kombinatsioon tagab tõhusad tulemused juuste ja peanaha hooldamisel. Kõik tooted sisaldavad tõhusaid, kuid samas õrnatoimelisi pindaktiivsed ained, mis ei kuivata juukseid ega peanahka.Brändi eesmärk on pakkuda kõigile, olenemata juuksetüübist, luksuslikku juuksehooldust.

Briogeo tooted on sulfaadivabad, ei sisalda silikoone, parabeene, ftalaate, DEA’d ega keemilisi värvaineid.