Exopak

Exopak

Voldikkann aitab säästa raha.

Keskmiselt saab tarbija kulutada 25-30% vähem kilepakendis piimale võrreldes teiste pakendusmeetoditega. Keskkonnasõbralikkus on enamusele tarbijatele emotsionaalne võit, kuid igapäevasele tarbimisele vähem maksmine annab ratsionaalse eelise kilepakendis piimadele ja mõjutab tarbija otsuseid.

Kilepiimapakk on tehtud taaskasutatavast madal-tihedusega polüetüleenist (LDPE) ja Exopak on tehtud taaskasutatavast polüpropüleenist (PP), seega mõlemaid saab taaskasutada. Exopak voldikkann teenindab sind aastaid!

ÖKOLOOGILINE

Voldikkann aitab vähendada jäätmeid.

Vastavalt Canadian Plastics Industry Association-i (http://www.plastics.ca) poolt tehtud uurimustööle on kilepiima plastikkann kõige vähem reostust tekitav pakend, mida piima pakendamiseks kasutatakse. Kilepakend kaalub umbes 7 grammi võrreldes teiste pakenditüüpide 30+ grammiga. Sarnast jäätmete tootmistaset nagu on kilepakendil saab saavutada ainult läbi rohke taaskasutuse. Kuid kui ka piimakann on taaskasutatavast materjalist, siis on kilepiim jätkuvalt kõige vähem tahkeid jäätmeid tekitav piima pakendamise meetod.

1000 liitri piima tarbimine tekitab umbes 7kg tahkeid jäätmeid, kui kasutate taaskasutatavast materjalist voldikkannu. Papipakendid ja plastpudelid toodavad sama koguse piima juures rohkem kui 35kg tahkeid jäätmeid.

Brändid
EXOPAK
Kontakt

5010532