Garmin

Aktiivsuskell vivofit jr. 2

89,99 €
Mudel
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 4 tööpäevaga..
Valmis väljasaatmiseks 4 tööpäevaga.
Aktiivsuskell lastele
 • Ujumissõbralik laste aktiivsuskell
 • Laste-sõbraliku veniva kummipaelaga, sisaldab muudetavat värvilist ekraani ja patarei tööaeg on 1 aasta
 • Sünkroniseerib tasuta telefonirakendusega, mis sisaldab kodutööde jälgimist ja teavituste määramist vanematele
 • Lapsed liiguvad rakenduses edasi:
  • Star Wars seiklusrakenduses, kui lapsel saab tehtud 60-minutiline päeva aktiivsuseesmärk
 • Disney seiklusrakenduses, kui saab tehtud 60-minutiline päeva aktiivsuseesmärk
 • Marvel Avengers seiklusrakenduses, kui saab tehtud 60-minutiline päeva aktiivsuseesmärk
 • Magical Kingdoms: Disney Princess seiklusrakenduses, kui saab tehtud 60-minutiline päeva aktiivsuseesmärk
 • Jälgib samme, und ja päevast 60 minutilist aktiivsusnormi
 •  

  Ujumiskindel aktiivsusmonitor on piisavalt vastupidav, et elada üle kõik seiklused, mis su laps ette võtab. 1 aastane patarei kestvus. Vanemad määravad kodutöid ja auhindu läbi vanemate kontrollitava telefonirakenduse samal ajal, kui laps saab kasutada seiklusrakendust

  Stiilne ja tugev

  Vivofit jr.2 sisaldab muudetavat värvilist ekraani ja mugavat rihma. Laps saab kasutada seadet kõikjal: alustades mängimisest lõpetades pesemisega ja isegi ka magades. Kasutaja enda vahetatav patarei kestab kuni aasta.

  Liigu seiklusrakenduses edasi

  Iga päev liigub laps seiklusrakenduses edasi, kui täidab ära 60 minutilise päeva aktiivsusnormi, motiveerides teda endast parim andma.

  Lapsevanema personaalne assistent

  Lapsevanemad saavad kasutada tasuta telefonirakendust, et vivofit jr.2 kontrollida. Otse rakendusest saab lisada profiile mitme lapse jaoks, et jälgida nende samme, und ning aktiivsuse ja kodutööde infot. Kutsu terve pere kaasa saavutama päevane sammude eesmärk, määra tegevusi ja kodutöid, määra virtuaalse punktisüsteemi näol auhindu ja jälgi iga lapse punkte. Rakendusesisesed punktid saab vahetada rakenduses olevate auhindade vastu. Kõik on kontrollitav otse läbi sinu nutiseadme.

  Auhinnad, meeldetuletused ja kohustused

  Lapsed näevad kui lõbusad ja kasulikud kodutööd võivad olla. Tänu vivofit jr.2 kellale, saavad lapsevanemad määrata ja ajaliselt meelde tuletada lapsele kodutöid otse läbi oma nutitelefoni rakenduse ning lapsed näevad otse oma randmelt kodutöid, mis vajavad tegemist. Noortele, kellele meeldib asju edasi lükata, saad määrata teavitusi läbi lapsevanema rakenduse, mis tuletab neile meelde nii koolitöid kui ka hammaste pesemist. Teavitus näitab kellal ikooni tegevusest, mida laps peaks tegema. Seejärel saab laps panna tööle tegevustaimeri otse seadmest, mis näitab kaua on aega tegevuse lõpetamiseks.

  Sõbralikud sammulugemise eesmärgid

  Sõbralik võistlus tuleb nii mänguväljakule kui ka tagahoovi. Toe-to-Toe sammu katsumused lasevad lastel  võistelda omavahel - või isegi endaga - kes suudab teha päevas rohkem samme. Kui tegevus on lõpetatud, näitab rakendus palju samme on võistluse ajal tehtud, tänu millele saab teada, kas laps võitis oma sõpru või ehk isegi püstitas oma isikliku rekordi. Kõik on juhitav otse seadmest. Tiri alla Connect IQ rakendus, et kutsuda oma lapsi võistlema.

  Pääse ligi võimalustele

  Vivofit jr. 2 laseb lapsel ligipääseda rohketele rakendusesisestele seiklustele ning stiilidele. Kõik mis neil vaja on, et avastada enda jaoks uus seiklus. Mis on järgmine seiklus? Jälgi aktiivsust - nagu päris kangelane - lõpeta huvitavaid seiklusi koos Marvel Avengers teema rihmaga. Või näita oma stiili koos stiilse Minnie Hiire kellarihmaga ja võta osa maagilisest rakendusesisesest seiklusest. Kõik on su lapse enda valida.

  1)Aktiivsuse jälgimise täpsus

  2)Olles ühendatud sobiva nutitelefoniga
  3)Tavapärasel kasutusel, aku eluiga võib erineda sõltuvalt kasutusest ja valitud režiimist

  * Sammude lugemine on ligikaudne ja ei pruugi olla täpne. Selle alla kuulub ka distantsi arvutamine sammude põhjal

  * Vivovit jr.2 on piisavalt veekindel, et sobib ujumiseks ja pesemas käimiseks. Sukelduma ja sauna ei ole soovitatud kellaga minna

  Enne aktiivsusmonitori kasutamist on vaja see siduda sinu Garmin Connect kontoga kas läbi nutitelefoni Connect Mobile rakenduse või läbi arvuti kasutades ANT+ pulka (saadaval eraldi) ning Garmin Express programmi.

  NB! Nutiseadmete sobivuse kohta leiab info siit: LINK!

  Tasuta tarne
  Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse on kohaletoimetamine tasuta.
  SmartPOST pakiautomaat 0,00 €
  Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 3-5 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
  Omniva pakiautomaat 0,00 €
  Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 3-5 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared). Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.

  Loe kohaletoimetamise kohta ›

  Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
  Loe tagastamise kohta ›

  Uut toodet soetades jääb vana seisma?
  Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.
  Müü
  Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa.
  Müü Basaaris
  Sorteeri
  Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta.
  Vaata jäätmekäitlusvõimalusi
  Loe veel taaskasutuse kohta