Garmin

Navitel NR200 NV auto videokaamera

45,00 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 4 tööpäevaga..
Valmis väljasaatmiseks 4 tööpäevaga.
Kerge ja kompaktne

NAVITEL NR200 NV on Full HD pardakaamera, millel on kõrgkvaliteetne klaasist lääts. Tänu sellele saad videoid salvestada suure detailsuse ja selgena. Kaameraga on kaasas tarvikud, mille abil saad ta lihtsasti autosse paigaldada.
Kõrgkvaliteetsed videod

NAVITEL NR200 NV salvestab kvaliteetset videopilti nii päeval kui öiste kehvemate valgustingimuste juures. Tänu SC2363 kaamera öösensorile ja modernsele 4 kihilise klaasist läätsega optikale on pilt selge ja detailne.
Sinu abimees teel.

NAVITEL NR200 NV on sisseehitatud G-sensoriga, mis salvestab ja kaitseb kriitilise tähtsusega videopilti, kui oled järsult kiirendanud, pidurdanud või kokkupõrkes osalenud. Kui seade on ühendatud toiteallikaga, hakkab kaamera automaatselt salvestama peale süüte sisse panekut.
Ohutu failide salvestamine

NAVITEL NR200 NV salvestab 30 kaadrit sekundis ning kasutab ühte parimatest videokoodekitest H.264. Kõik videod salvestatakse ülekirjutamisrežiimis kuni 64GB microSD mälukaardile.
Boonus - Navitel Navigator litsents

Kõik kasutajad saavad kinkekaardi, millel on 12-kuuline Navitel Navigator litsentsivõti. Selle võtmega saad salvestada Navitel Navigator rakenduse, millel on 43 Euroopa riigi ning Venemaa, Valgevene, Kasahstani ja Ukraina kaardid.
Vaata ka sarnaseid tooteid: Autokaamerad.
Tasuta tarne
Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse on kohaletoimetamine tasuta.
SmartPOST pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
Omniva pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared). Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›

Uut toodet soetades jääb vana seisma?
Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.
Müü
Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa.
Müü Basaaris
Sorteeri
Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta.
Vaata jäätmekäitlusvõimalusi
Loe veel taaskasutuse kohta