Garmin

Navitel R300 GPS auto videokaamera

77,00 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 4 tööpäevaga..
Valmis väljasaatmiseks 4 tööpäevaga.
Multifunktsionaalne

NAVITEL R300 GPS pardakaamera kombineerib kolme seadme funktsionaalsuse - pardakaamera, digitaalne spidomeeter ja GPS info
Salvesta kõrge kvaliteediga videopilti ka öösel

NAVITEL R300 GPS on kõrgkvaliteetse GC2053 öösensoriga ja neljakihilise klaasläätsega. Tänu sellele saad kõrge kvaliteediga videopilti nii päeval kui ka öösel.
Ohutu teekond

Sisseehitatud GPS antenni ja ajakohase andmebaasi abil saab autojuht asjakohast ning ajakohast infot kiiruskaamerate, potensiaalselt ohtlike teelõikude ja hooldusalade kohta. Intelligentne informeerimissüsteem aktiveerub 450 meetrit enne kiiruskaamerat ning annab visuaalseid ja helimärguandeid

 
Kõrgkvaliteetne optiline süsteem

Modernne GC2053 (öövaate) maatriks ning neljakihiline klaasist lääts tagavad kõrge videokvaliteedi salvestades FullHD resolutsioonis (1920x1080) 30 kaadrit sekundis. Kaamera 140° vaatenurga abil saad salvestada suurt osa auto ees olevast teest, kaasa arvatud ka kõrvalridasid ning teeperve.
Boonus — Navitel Navigator litsents

Kõik kasutajad saavad kinkekaardi, millel on 12-kuuline Navitel Navigator litsentsivõti. Selle võtmega saad salvestada Navitel Navigator rakenduse, millel on 43 Euroopa riigi ning Venemaa, Valgevene, Kasahstani ja Ukraina kaardid.
Vaata ka sarnaseid tooteid: Autokaamerad.
Tasuta tarne
Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse on kohaletoimetamine tasuta.
SmartPOST pakiautomaat 0,00 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
Omniva pakiautomaat 0,00 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared). Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›

Uut toodet soetades jääb vana seisma?
Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.
Müü
Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa.
Müü Basaaris
Sorteeri
Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta.
Vaata jäätmekäitlusvõimalusi
Loe veel taaskasutuse kohta