Garmin

Navitel R600 QHD auto videokaamera

116,00 €
Suuruste tabel
QHD videod

NAVITEL R600 Quad HD on võimas pardakaamera, millel on kõrge foto- ja videoresolutsioon ja kõrgkvaliteetne klaasist optika. Seade on kasulik nii teel olles kui ka parklates.
Lai vaatenurk

NAVITEL R600 Quad HD on panoraamilise 170° vaatenurgaga ja salvestab videopilti FullHD resolutsiooniga 2560x1440. Tänu tõhusale H.264 koodekile võtab videopilt microSD mälukaardil vähem ruumi.
Turvaline failide hoiustamine

Kogu videopildi saab salvestada kuni 256GB suurusele microSD kaardile. G-sensori funktsioon salvestab olulised videod juhuks, kui tekkinud on hädaolukord. G-sensor tuvastab järsud kiirendamised ja pidurdamised, auto pöörlemise ja muud ebatavalised olukorrad. Sellistel juhtudel märgitakse salvestised erisalvestisteks, ning nad on kaitstud ülekirjutamise eest.
Boonus - Navitel Navigator litsents

Kõik kasutajad saavad kinkekaardi, millel on 12-kuuline Navitel Navigator litsentsivõti. Selle võtmega saad salvestada Navitel Navigator rakenduse, millel on 43 Euroopa riigi ning Venemaa, Valgevene, Kasahstani ja Ukraina kaardid.
Vaata ka sarnaseid tooteid: Autokaamerad.
Tasuta tarne
Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse on kohaletoimetamine tasuta.
SmartPOST pakiautomaat 0,00 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
Omniva pakiautomaat 0,00 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 1-2 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared). Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›

Uut toodet soetades jääb vana seisma?
Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.
Müü
Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa.
Müü Basaaris
Sorteeri
Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta.
Vaata jäätmekäitlusvõimalusi
Loe veel taaskasutuse kohta