Garmin

Golfikell Approach G30

199,99 € 249,99 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 4 päevaga..
Valmis väljasaatmiseks 4 päevaga.
Väike aga jõuline käeshoitav golfi GPS seade
 • Stiilne ja kompaktne käeshoitav golfi GPS seade koos 2.3 tollise värvilise puutetundliku ekraaniga.
 • Suure tundlikusega GPS mis näitab tänu sateliitidele distantse väljakul, ohte ning dogeleg-e
 • Rohkem kui 40,000 eellaetud väljakut üle maailma
 • Värviline rajamärgistus koos Touch Targeting funktsiooniga
 • Green View lubab märgistada õige koha antud päevaks, mis parandab distantsi täpsust
 • Et rada läbida, pead rada tundma. Võit on sinu käeulatuses tänu Approach G30 seadmele. Seadmel on 2.3 tolline värviline puutetundlik ekraan mis näitab sulle värvilist kaarti ning läbi Touch Targeting lisa saad vajutada ükskõik kuhu, et näha täpset kaugust märgitud punktini. Tänu suure tundlikusega GPS-ile saad näha väljaku distantse, ohte ja dogleg-e - isegi kui oled puu varjus. 

  Saa rohkem radu

  Approach G30 tuleb koos 40 000 eellaetud rajaga üle maailma, tänu sellele oled alati valmis mängima. Ekraanilt näed värvilist kaarti kogu raja kohta koos CourseView lisaga ja ainult ühe lipule vajutusega saad griini sisse zoomida. Green View näitab sulle õiget suunda ükskõik kus sa väljakul asetsed - isegi kui oled selle taga - ja lubab ka manuaalselt sättida asukohamärke, et saaksid kõige täpsemat infot distantsi kohta. Big Numbers režiim näitab sulle täpset infot distantsi kohta ilma kõrvaliste segajateta. 

  Hoia seadet enda lähedal

  Approach G30 golfiseade on piisavalt väikene, et saad selle lihtsalt endale taskusse pista või kasutada kinnitusi, et kinnitada seade peaagu kõikjale nagu näiteks vöö, käru või golfikoti külge.

  Arenda oma mängu

  Paarita oma seade TruSwing golfilöögi analüüsijaga, tänu sellele saad arendada oma löögikiirust ja lööginurka. TruSwing aitab sul aru saada oma löögist ning kuidas see mõjutab palli lendu, ning tänu sellele saad treenida oma järjepidavust. 

  Salvesta oma raund

  Digitaalne skooritabloo teeb kuni nelja inimese skoori jälgimise lihtsaks ning seade laeb selle automaatselt üles Garmin Connect rakendusse sünkroniseerimise ajal. Andmete jälgimisega saad oma skooride ja löökide ülem arvet pidada. Kellal on olemas ka odomeeter ja raundi timer, et näeksid veel rohkem infot oma mängu kohta.

  Jätka mängimist

  Approach G30 seadmega oled alati ühenduses. Seade kuvab ka nutiteavitusi, et saaksid infot telefonile sissetulevatest kõnedest, sõnumitest ja E-mailidest. Aku kestvus kuni 15h.

  Vaata ka sarnaseid tooteid: Golf.
  SmartPOST pakiautomaat 0,00 €
  Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni eriolukorra tingimustel 3-5 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
  Omniva pakiautomaat 0,00 €
  Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni eriolukorra tingimustel 3-5 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.

  Loe kohaletoimetamise kohta ›

  Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
  Loe tagastamise kohta ›

  Uut toodet soetades jääb vana seisma?
  Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.
  Müü
  Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa.
  Müü Basaaris
  Sorteeri
  Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta.
  Vaata jäätmekäitlusvõimalusi
  Loe veel taaskasutuse kohta