Garmin

Golfikell Approach S60

449,99 €
Mudel
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 4 päevaga..
Valmis väljasaatmiseks 4 päevaga.
Modernse stiiliga golfikell
 • Kauni välimusega GPS golfikell, mis näitab kasutaja kirge nii golfiväljakul, kui mujal
 • Suur, 1.2\" päikesevalguses loetav värviline puuteekraan
 • Seade leiab kiiresti kasutaja asukoha kasutades GPS\'i ja värvilisel ekraanil olevaid täies mahus väljakukaarte, et näidata mitme jardi kaugusel on griinid, takistused ja dogleg\'id.
 • Mugavad QuickFit™ rihmad, et kella stiili muuta tööriistu kasutamata
 • Üle 40 000 eellaetud golfiväljakute kaardi üle maailma
 • Aku tööaeg: kuni 10 tundi golfirežiimis; kuni 10 päeva kellarežiimis
 • Näe hea välja nii golfiväljakul, kui ka mujal. Approach® S60 golfikell annab oma 1.2-tollisel päikese käes loetaval ekraanil sulle kõik vajaliku info, et saaksid parandada oma mängu. Mugavate QuickFit™ rihmade abil saad muuta oma kella stiili enda tegevusega sobivaks.

  Jälgi end ning oma skoori

  Rohkete sensoritega varustatud seadme (muutmaks löögi avastamise täpsemaks) AutoShot mängu jälgimise funktsioon avastab lööke automaatselt kogu fairway`l ning salvestab kauguseid hilisemaks analüüsiks Garmin Connect™ keskkonnas.

  Tunne oma väljakut

  Seadmele on eellaetud üle 40 000 golfiväljakute kaardi üle maailma ning Garmin Connect rakendusega ühenduses olles, pakub Approach S60 automaatseid väljakute uuenduste allalaadimisi

  Approach S60 annab täpsed kaugused igasse väljaku asukohta. PlaysLike Distance funktsioon kohandab kauguseid, et kasutaja saaks arvestada ülesmäge ning allamäge löökidega ja valida igaks situatsiooniks parima kepi. Touch Targeting funktsiooni abil saab puudutada ükskõik millist punkti kaardil, et mõõta ära täpne kaugus valitud punktini, arvestades fairwayd, liivalõkse, veetakistusi ning muud.

  Jõua lipuni

  Green View funktsiooni abil saad iga griini tõelise kuju teada, ükskõik millises griini osas sa asud. Funktsiooni abil saab täpsuse tõstmiseks lipu manuaalselt õigesse kohta tõsta. Pinpointer rakenduse abil saad isegi pimelööki tehes lipu suunda näha.

  Tunne oma lööki

  Ühenda oma Approach S60 Garmin TruSwing™ golfilöögi analüüsijaga, et saada löögitreeninguid, sealhulgas löögi kiiruse ja kepi teekonna nurga treeninguid. Teades oma lööki, ning kuidas see golfipalli lendu mõjutab, saad oma lööke täiustada.

  Isiklik kell, isiklik lähenemine

  Ühenda Approach S60 ühilduva nutitelefoniga, et näha nutiteavitusi sissetulevate kõnede, sõnumite, e-kirjade ja muu kohta. Ühendu Garmin Golf rakendusega, et võistelda oma sõpradega ja teha edetabeleid ükskõik millisel 40 000 golfiväljakul. Lae alla kellavaateid, rakendusi ja vidinaid Connect IQ™ poest ning kohanda oma kellavaadet ükskõik millise fotoga oma mobiilist Face It™ rakenduse abil.

  Mängi kauem

  Approach S60 püsib sinuga alati kaasas - aku tööaeg on kuni 10 tundi golfirežiimis ning kuni 10 päeva kellarežiimis. Lisaks golfile on kellal eellaetud spordirežiimid jooksmiseks, rattasõiduks, ujumiseks ning paljuks muuks. Samuti on seadmel aktiivsust jälgivad omadused, nagu liikumise näit, vibratsioonalarmid, kalorikulu lugemine ja sammude lugemine. Approach S60 aitab sul end hoida vormis iga päev.

  Vaata ka sarnaseid tooteid: Golf.
  SmartPOST pakiautomaat 0,00 €
  Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni eriolukorra tingimustel 3-5 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
  Omniva pakiautomaat 0,00 €
  Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni eriolukorra tingimustel 3-5 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.

  Loe kohaletoimetamise kohta ›

  Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
  Loe tagastamise kohta ›

  Uut toodet soetades jääb vana seisma?
  Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.
  Müü
  Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa.
  Müü Basaaris
  Sorteeri
  Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta.
  Vaata jäätmekäitlusvõimalusi
  Loe veel taaskasutuse kohta