Garmin

Jalgratta GPS Edge 130

169,99 €
Mudel
Suuruste tabel
Kompaktne, lihtne kasutada - uus GPS Rattakompuuter Garminilt, koos ratta tähelepanu süsteemiga
 • Lihtsustatud, tugev disain koos 1.8 tollise lihtsalt loetava ekraaniga
 • GPS, GLONASS ja Galileo satelliidid ning altimeeeter, sul on pidev ülevaade kui kaugele, kui kiirelt ja kui kõrgele sa sõitsid
 • Sisaldab navigeerimsit koos teavitusega ning näitab ka, kuidas saada tagasi sõidu algusesse; lae radu alla otse läbi Course Creator rakenduse läbi Garmin Connect online keskkonna ning võistle reaalajas Strava Live Segementidega
 • Ühilduv Varia tähelepanu seadmetega nagu näiteks tahavaateradar ja nutituled
 • Võimaldab nutiteavitusi, hetke ilma ja veelgi enam; LiveTrack ja Assistance funktsioon teeb oma asukoha jagamise lihtsaks
 • Aku kestvus: kuni 15 tundi
 • Väikesed asjad on need, mis muudavad palju, sellepärast hakkad sa Edge 130 seadet armastama. Tugev ja kompaktne disain koos GPS-iga on kõik, mis sul vaja, et oma sõidul navigeerida, andmeid vaadata, sõpradega ühenduses olla ja veelgi enam. Kõik funktsioonid on kokku pressitud kompaktsesse seadmesse, tänu sellele ei valmista seadme kaasa võtmine mingeid raskusi.

  Väike aga võimas

  Ükskõik kas sõidad rajal, avatud teedel või linna teedel, Edge 130 on su perfektne sõidukaaslane. Kompaktses, kerges disainis on sees 1.8 tollin MIP ekraan. Saad täiesti terava ja selge vaate ekraanist, isegi otsese päikesevalguse käes. Viie nuppu navigeerimine teeb menüü kasutamise lihtsaks ning saad ka personaliseerida oma ekraani, et seade kuvaks kuni kaheksat andmekihti igal ekraanil. Ära lase ennast väikesest seadmest ehmatada - Edge 130 on täis erinevaid funktsioone ning võimaldab kuni 15h aku kestvust.

  Navigeeri lihtsalt

  Ükskõik kus sa sõida, Edge 130 salvestab pidevalt sulle olulist infot. Tänu GPS, GLONASS ja Galileo satelliitidele ning lisaks baromeetrile ja altimeetrile, on sul pidev ülevaade kui kaugele, kiiresti ja kui kõrgele sa sõidad. Planeeri ja lae alla oma teekonnad läbi Course Creator rakenduse läbi Garmin Connect-i. Edge 130 navigeerib sind lihtsusega õigesse punkti. Vajadusel on sul alati võimalus ühe nupu vajutusega saada suund tagasi alguspunkti.

  Rohkem tähelepanu sõidule

  Plaanid metsateelt maanteele minna? Tänu Edge 130-ga ühilduvate Varia seadmetele nagu näiteks tahavaate radar või nutituled, saad ohutult keskenduda treeningule. Ühildades Varia seadmed oma rattakompuutriga, saad pidevalt infot lähenevate autode kohta otse oma Edge 130 ekraani pealt ning ühtlasi on autojuhtidel sind paremini näha. Edge 130 lubab ka su sõpradel jälgida su asukohta reaalajas tänu LiveTrack funktsioonile. Kui juhtud sattuma sõites ohtliku olukorda, Assistance funktsioon lubab sul lihtsalt saata oma asukoht valitud kontaktidele, et nad oskaks sind leida.

  Suurenda oma jõudlust

  Edge 130 rattakompuuter on disainitud, et saaksid oma jõudluse viia järgmisele tasandile. Seade on ühilduv võimsusanduritega, näidates sulle palju võimsust sa toodad igas sektsioonis või mäel. Aru saades, kus su võimsuse  tootmine on kõige suurem, aitab sul paremini treenida ja saad ägedama sõidu. Võid ka teha asja veel huvitavamks ning võistelda enda või teistega läbi Strava Live segmendi rakenduse.

  Nuti ühenduvus

  Tänu nuti funktsioonidele, Edge 130 laseb sul oma telefoni ohutult ära paigutada ja olla ka samal ajal ühenduses. Sõnumid ilmuvad ekraanile, et näeksid neid koheselt. Saa teada infot hetke ilmast, et planeerida oma edasine sõit. Saad ka paaritada Edge 130 seadme Edge puldiga, et saaksid kiirelt panna tööle taimeri, vahetada ekraani lehte või markeerida ära ring, ilma oma käsi leistangilt ära võtmata. Saad ka automaatselt laadida ülesse oma sõite Garmin Connect online keskkonda. Seadme saad personaliseerida läbi Garmin Connect rakenduse, laadides alla konfigureeritavaid andme kihte nagu näiteks GU Fuel reminder või Strava Suffer Score

  1 Kui on ühendatud sobiva nutiseadmega. LINK

  2 Tavatingimustes, aku kestvus võib erineda sõltuvalt tingimustest

  Vaata ka sarnaseid tooteid: Maastikurattad.
  SmartPOST pakiautomaat 0,00 €
  Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni eriolukorra tingimustel 3-5 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
  Omniva pakiautomaat 0,00 €
  Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni eriolukorra tingimustel 3-5 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.

  Loe kohaletoimetamise kohta ›

  Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
  Loe tagastamise kohta ›

  Uut toodet soetades jääb vana seisma?
  Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.
  Müü
  Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa.
  Müü Basaaris
  Sorteeri
  Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta.
  Vaata jäätmekäitlusvõimalusi
  Loe veel taaskasutuse kohta