Garmin

RAM Small Tough-Claw Long RAP-B-400-GOP1U

69,99 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 4 päevaga..
Valmis väljasaatmiseks 4 päevaga.

The RAP-B-400-GOP1U consists of the small Tough-Claw™ base, double socket arm and B size 1\" diameter ball with custom GoPro®/Action Camera adapter. The RAM Tough-Claw™ is the perfect mounting base for quick and easy tool-less installation and removal on round, square, odd shaped rails and bars. The Tough-Claw™ can be clamped on rails from 0.625\" - 1.5\" outer diameter. The GoPro®/Action Camera adapter attaches directly to the under-side of the camera, replacing the factory mounting bracket.

Clamping Range (Rail/Tube Surfaces):

0.625\" to 1.5\"

Clamping Range (Flat Surfaces):
0\" to 1.14\"  

Vaata ka sarnaseid tooteid: Hoidikud.
SmartPOST pakiautomaat 0,00 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni eriolukorra tingimustel 3-5 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
Omniva pakiautomaat 0,00 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni eriolukorra tingimustel 3-5 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›

Uut toodet soetades jääb vana seisma?
Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.
Müü
Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa.
Müü Basaaris
Sorteeri
Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta.
Vaata jäätmekäitlusvõimalusi
Loe veel taaskasutuse kohta