Pühade-eelne stressitase madalamaks Holika Holika kingiideedega!

Toome välja erinevad nahahooldus- ja kosmeetikamaailma tooted, mille seast on mugav valida see kõige sobivam.

Valiku tegemisel lähtusime sellest, et Sinu, kui kingitegija, jaoks oleks võimalikult lihtne ning kingisaaja oleks siiralt rõõmus. 

Me kõik oleme erinevad ja erinevate soovidega. Toome Sinuni 5 omanäolist kingiideed, mille seast leiad kindlasti sobiliku!

1. Kellel napib aega iseendale - näomaskid

Tead ehk sõbrannat, kellel alati kiire? Näomaski peab hoidma kuni 20 minutit, seega saab vähemalt natukenegi iseenda aega.
Maskid on väga toitvad ning talvisel ajal vajab meie nahk niisutust nii palju kui võimalik. Soovitame Holika Holika valikust Pure Essence maskide sarja, mida on võimalik soetada ilusas viieses pakendis.

Pühade-eelne stressitase madalamaks Holika Holika kingiideedega! - Holika Holika

2. Midagi meigihuvilisele

Tuleb meelde sõbranna, kes lihtsalt armastab meiki? Holika Holika kosmeetikatoodete valik on kirev! Mis iseloomustaks pühadeaega rohkem kui kuld ja kard ning sädelus! Lauvärvid, mis õhkavad pühademeeleolu, ning põsepunad, mis toovad esile loomuliku talvise õhetuse.

Pühade-eelne stressitase madalamaks Holika Holika kingiideedega! - Holika Holika

3. Aaloesõbrale

Iluteemant 2017 auhinnaga pärjatud universaalne aaloegeel. Suvi, kevad, sügis, talv - igal aastaajal leiab see geel kasutust.
Juhul, kui see on proovitud, siis kindlasti meeldib aaloesõbrale ka Holika Holika aaloetoodete komplekt. Komplektis on näotoonik, -emulsioon ja -kreem.


Pühade-eelne stressitase madalamaks Holika Holika kingiideedega! - Holika Holika


4. Lähedasele, kes on kimpus ülitundliku nahaga

Kingitus, mis leevendab kingisaaja vaevusi ja muresid - see on hindamatu väärtusega. Keramiididega rikastatud tootesari Good Cera Super Ceramide vastutab naha tervisliku kaitsebarjääri eest. Tooted on ülilooduslikud ning välja arendatud selliselt, et ka kõige tundlikum ja ärritunum nahk saaks leevendust.

Kinkekomplekt on suurepärane viis proovida erinevaid tooteid.
Õliessents leevendab kuivusest tulenevat kihelust ja ebamugavustunnet ning niisutab nahka sügavuti.

Pühade-eelne stressitase madalamaks Holika Holika kingiideedega! - Holika Holika

5. Luksuslikud asjad tulevad ikka väikeses pakendis.

Iluguru Iluteemant 2018 auhinna pälvinud luksuslik näokreem Korea ühe hinnatuima koostisosaga - musta teo limaga. Kreem ei sisalda parabeene, mineraalõlisid ning on väga looduslähedase koostisega. Seega sobib suurepäraselt niisutamaks ka kõige tundlikumat nahka. Veelgi parem, näokreem hoolitseb ka noorusliku jume eest!


Pühade-eelne stressitase madalamaks Holika Holika kingiideedega! - Holika HolikaHuvitavat lugemist