Husqvarna Reginett

E-R 9-19, L 9-16, P suletud

Husqvarna Reginett

E-R 9-19, L 9-16, P suletud

Husqvarna Reginett

Reginett uuel aadressil!

Tartu Lõunakeskuse kaubanduspargis

Optika 21, Räni, Kambja vald, Tartumaa


KINGI AEGA!

Metsa- ja aiatehnika müük ning hooldus ja Husqvarna robotniidukite müük on olnud meie firma põhitegevus 1995. aastast. Sama kaugele ulatub ka meie õmblusmasinate müügikogemus.

Peame end oma ala parimateks kuna esindame maailma juhtivamaid kvaliteetse metsa-, pargi- ja aiahooldusseadmete tootjaid.

Meie sõbralikku meeskonda kuuluvad:

Jaan Lusikas, Andres Kriisa, Kristiina Rüütli,  Ranno Kuusik, Sander Plato,  Karlo Bergmann, Johannes Olesk, Oliver Oper, Remo Roosipõld, Andero Heinola, Roland Pütsepp, Hans Erik Jakob Kööba, Rain Sülla, Simo Zeigo

Missioon

Soovime olla abiks õige, st sinu vajadusele sobiva, tööriista valikul ning pakume lühiülevaadet ka õigetest töövõtetest. Olles Husqvarna, TORO, AL-KO, EGO või Stiga tööriista omanik võid olla kindel, et õigel kasutamisel teenib see sind aastaid.

Loomulikult teostab Reginett OÜ ka kõigile müügilolevatele tööriistadele vajalikku hooldust ja remonti, saadaval on originaal varu- ja kuluosad. Kindla tulevikuvisiooniga püüdleb meie firma selle poole, et aimata kõikide meie klientide soove ning vajadusi ja anda parim, et neid täita.

Brändid
Loe edasi

Reginett OÜ (Registrikood: 10063622)
Optika 21, Räni, 61708 Tartu maakond