Ideaal Kosmeetika

E-P 10-21

Ideaal Kosmeetika

E-P 10-21

Ideaal Kosmeetika

Ideaal Kosmeetika on Eesti suurim parfüümeria ja ilutoodete kaupluste kett, mis avas oma esimese poe 1999 aastal. Lõhnad on meie kauplustes tähtsal kohal ja nende valik on mitmekesine, pakume nii kõrgmoe-, elustiili- kui ka nišibrände. Lisaks leiate meie valikust mitmeid tuntud dekoratiiv- ning nahahoolduskosmeetika käte- ja jalahooldustooteid ning ehteid ja aksessuaare.

Ilutoodete ostmisel on alati vaja müüjate abi ja nõuandeid, mistõttu püüame oma kauplustes pakkuda sõbralikku ja meeldivat teenindust.

Sõltudes suurusest ja asukohast on meie kauplustes tootevalik mõneti erinev, kuid igas poes on alati esindatud enimmüüdud kaubamärgid. Seoses turusituatsiooni ja klientide ostuharjumuste muutumisega loodame järgnevate aastate jooksul meie kauplusteketti laiendada veelgi ning pakkuda aina paremat teenindust, laiemat sortimendivalikut ja mõnusamat õhkkonda. Oleme orienteeritud 100% kliendirahulolule ning anname endast parima, et seda missiooni täita.

Kaubamärkidest leiad valikust nii suuri ja tuntud brände kui ka palju uut ja põnevat. Parfüümidest on esindatud Trussardi, Versace, Dolce&Gabbana, Gucci, Hugo Boss, Armani, Nina Ricci, Paco Rabanne, Liu Jo, Eisenberg jpt. Meigibrändide valikust leiad Pupa, Isadora, Maybelline, L´Oreal jpt. Nahahooldusest leiad parimad tooted Teaology, Christian Breton, FaceD ja paljude teiste brändide hulgast. 

Brändid
Loe edasi

Renalko Kaubandus OÜ (Registrikood: 10508366)
Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Mõisa tn 4, 13522