Imeline valentinipäev

Veebruar on üks imeline kuu. Ööd pole enam nii pikad, ilm väljas on parajalt karge, kuid südamesse hakkab juba kevad tikkuma. Kogu Tartu on täis võrratuid maitseelamusi, sest on ju Maitsev Tartu! Mis aga ehk kõige tähtsam – on sõbrapäev. Või valentinipäev? Vahest lihtsalt hoolimise päev? Üks on selge, kui varem pole jõudnud lähedastele oma tundeid avaldada, siis mis oleks veel parem aeg, kui mitte sõbrapäeval.


Kingitused, tulipunased roosid, romantiline õhtusöök – on ju ilus! Kõik aga ei ole nii lihtne, kui Instagramis, Facebookis või mujal sotsiaalmeedias tundub. See on päris tõsine planeerimine. Annaksime siinkohal pisut mõtteid, kuidas oma lähedasele meeldejääv valentinipäev korraldada.


Imeline valentinipäev

1. MATK LOODUSES


Lõuna-Eesti on tuntud oma imelise looduse poolest. Mõnus jalutuskäik maagilistel matkaradadel on just see, mis annab hingele rahu ning on kindlasti unustamatu kogemus. Päeva teeb kindlasti eriliseks ka matkajärgne toidukord. Mõnus, pisut karge õhk ning lõkkel küpsetatud toit. Vajaliku tooraine leiad igast toidupoest või näiteks Taluturult.


Imeline valentinipäev

2. ROMANTILINE ÕHTUSÖÖK


Kui matkamine pole päris sinu teema, siis tasuks kaaluda pisut tubasemaid tegevusi. Näiteks mõnus õhtusöök restoranis. Kuna veebruar on lisaks ka toidukuu, siis on Lõunakeskuses suurepärane toiduvalik. Isiklikult soovitaksime kaaluda restoran Fii menüüd. Muide nad võtavad osa ka Maitsvast Tartust. Seega on võimalus proovida midagi väga erilist.


Imeline valentinipäev

3. UISUTAMINE


Kõik romantilised stseenid sisaldavad endas uisutamist. Aga kui ei oska uisutada? Koosolemine ja ühiselt millegi uue selgeks õppimine on mälestusväärne. 13. veebruaril toimub Lõunakeskuses Astri Arenal valentinipäeva jäädisko, kuhu on võimalik partner romantilisele uisutamisele viia.


Imeline valentinipäev

4. VII KAASLANE KINNO


Kinoga ei saa kunagi eksida. Lõunakeskuse Apollo Kino filmide hulgast leiab sel päeval ka palju teemakohaseid filme. Pärast kinos käimist võite ühiselt poest läbi käia ja mõnusaks koduseks olemiseks midagi maitsvat süüa ja juua võtta.


Imeline valentinipäev

5. SÕITKE VANEMATELE KÜLLA


Ilmselt ei vaja see punkt erilist lahti seletamist. Kui lapsed on meie elu õied, siis vanemad on need, kes on nende õite heaolu eest aastaid hoolitsenud. Kui vanematele külla sõidad, siis haara kindlasti ka pisut toitu kaasa, Näiteks tänavatoidu alalt üks hõrk KAUSS või hoopis midagi imelistelt Rimi kokkadelt?


6. ÜLLATUS


Ühenda kõik eelnevad punktid nind tee lähedasele üks meeldejääv üllatus. Kellele ei meeldiks üllatused? See vajab pisut rohkem planeerimist, kuid on kindlasti miski, mis jääb meelde. Alusta sellega juba hommikul. Näiteks enne tööle minekut, jäta lauale kiri: „Kohtume kell 19.00 Lõunakeskuse 1. sissepääsu juures“. Vii kaaslane Astri Arenale uisutama. Pärast uisutamist on sul juba laud broneeritud restoranis Fii, kus te saate nautida võrratuid maitseid. See on ka ideaalne koht, kus kinkida kaaslasele kingitus. Need võivad olla lilled, mõni aksessuaar või midagi muud. Küll aga tasub meeles pidada, et peamine on siiski ühiselt koos veedetud aeg.


Sõbrapäev on vaid kõigest üks päev, kus võiks lähedasi meeles pidada. Tegelikult võiksime lähedasi üllatada ja meeles pidada iga päev. Piisab ka pelgalt kallistusest või lihtsalt telefonikõnest.

Huvitavat lugemist