Isadepäeva kingiideed

Isadepäev on iga-aastane isade auks tähistatav pidu, mida tähistatakse paljudes riikides üle maailma. Sel aastal tähistatakse isadepäeva pühapäeval, 14. novembril. Isadepäev on suurepärane võimalus meenutada lapsevanemaks olemise tähtsust ja tänada. Sel päeval korraldatakse traditsiooni kohaselt pereõhtusöögi ja tehakse isale kingitusi. Oleme sinu armsale isale koostanud valiku kingiideid.


PIDULIK ŠOKOLAADIKARP

Suurepärane võimalus meenutada oma isa esimesi isaduse päevi ja nädalaid, kinkides talle selline imeline šokolaadikomplekt koos huvitavate illustratsioonide ja mõtetega. Tassi tee või kohvi kõrvale maitsvat šokolaaditükke nautides, kindlasti ilmub isa näol rõõmus naeratus.

Isadepäeva kingiideed


TREENINGPÄEVIK

Isadele, kes tegelevad spordiga või neile, kes soovivad oma elustiili aktiivsemaks muuta, on treeningpäevik hea kingitus treeningute pidamiseks või planeerimiseks. Seda tüüpi päevikut kasutades saab mitte ainult treeningplaani koostada, vaid ka eesmärke seada ja seejärel oma saavutusi üles märkida. Hea kingitus motivatsiooni tõstmiseks.

Isadepäeva kingiideed


MEELDEJÄÄV  VÕTMEHOIDJA ISALE

Absoluutselt igal isal on palju erinevaid võtmeid: autost, garaažist, korterist või majast. Sinu valitud sõnumiga nahast võtmehoidja kindlasti meeldivalt üllatab oma kallimat ja tuletab iga päev meelde, et teda hinnatakse, armastatakse ja alati oodatakse.

Isadepäeva kingiideed


NAHAST KAARDITASKU

Väga kasulik ja meie igapäevaelus sageli kasutatav asi. See erinevates värvides ja paberraha vahega nahast kaarditasku on praktiline kingitus isale.

Isadepäeva kingiideed


DISAINKRUUS BEST DAD EVER

Kui su isale meeldib teed või kohvi juua, siis see kingitus võiks hästi sobida talle. Sellest kruusist kindlalt saab tema lemmikkruusiks kasutamisel, sest ta alati teab, et ta on oma lastele parim. Suurepärane kingiidee tähelepanu märgiks.

Isadepäeva kingiideed

Huvitavat lugemist