Lihtsad reeglid kaubanduskeskuse külastamiseks

Hea külastaja!

Tuletame meelde lihtsaid reegleid, millest kaubanduskeskuse külastamisel kinni pidada:

  • Hoia käed puhtana. Kaubanduskeskuse sissepääsude juures on olemas käte desinfitseerimise vahendid, mida soovitame kasutada nii keskusesse sisenemisel kui ka lahkumisel. Desinfitseerimisvahendid on olemas ka igas kaupluses.
  • 2+2 reegel. Tule keskusesse üksi või kahekesi ning palun hoia teiste külastajatega 2-meetrist vahemaad. Enda ja teiste ohutuse huvides soovitame kanda näomaski.
  • Ära külasta kaubanduskeskust tõbisena. Kui tunned end halvasti, jäta kaubanduskeskusesse minemata. Kõik ostud saad mugavalt ja turvaliselt ning kodust lahkumata teha meie e-keskuses astri.ee.
  • Planeeri oma ostukäike. Mõtle enne kaubanduskeskuse külastamist hoolikalt läbi, mida on vaja ja koosta ostunimekiri. Nii väldid liigseid kokkupuuteid teiste külastajate ja kaubanduskeskuse töötajatega ning hoiad enda ja teiste tervist.
  • Kanna maski.

Meie prioriteediks on keskuse töötajate ja külastajate tervis ning ohutus. Kanname hoolt kaubanduskeskuste ühispindade puhtuse eest desinfitseerides ja tuulutades neid mitu korda päevas. Loodame, et tunned end meie juures hästi ja turvaliselt!

Lihtsad reeglid kaubanduskeskuse külastamiseks
 

Mitmed meie kaubanduskeskuse kauplused on juba liitunud e-keskusega astri.ee. Hoia aega kokku ja tee oma ostud veebis. Telli kulleriga koju või mine järgi keskuse poodi või pakiautomaati, kust need kiiresti ja lihtsalt kätte saad. Muide, tarne keskuse pakiautomaati on täiesti tasuta. 

 Soovime Sulle head ostlemist!

#püsiterve


Huvitavat lugemist