Kobrit

Vermikompost Ökoramm

2,80 €
liitrid
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 24 tunniga..
Valmis väljasaatmiseks 24 tunniga.

Vermikompost e. vihmaussi sõnnik on väga efektiivne ja ökoloogiliselt puhas orgaaniline kompost, mille kasutamine parandab põllumajandustoodangu agrokeemilisi omadusi ning tõstab kvaliteeti ning suurendab saaki. Lisaks sellele omab vihamaussi sõnnik erandlikke füüsilisi-keemilisi omadusi: struktuuri veepüsivus (95-97%) ning täielik niiskusmahtuvus (200-250%). Lühendab põuaperioodi. See annab võimaluse vaadelda seda suurepärase meliorandina ja pinnase parandajana.

Vihmaussi sõnnik (e. Biohuumus) – See on saadud veise sõnniku ümbertöötlemisel sõnnikuussidega. Kompost sisaldab tasakaalustatud kombinatsioonis tervet kompleksi vajalikke toitaineid ja mikroelemente, fermente, pinnasantibiootikume, vitamiine, taimede kasvu ja arengu hormoone. Selles on suur humiinainete sisaldus.

Kasutusjuhend: Juurviljaistikute kasvatamine- 1 osa vermikomposti segada 3-5 osa musta mulla (kasvupinnase) või turbaga. Toataimede ümberistutamisel 1 osa komposti ja 5 osa pinnast. Taimede väetamine vegetatsiooniperioodil toataimedel panna kilepotti taime ümber 1 cm-ne kiht ja kasta, vajadusel kobestada. Marjapõõsastele ja istikutele panna kuni 2 cm-ne kiht juure kroonile ja kasta. Viljapuudel panna 2-3 cm-ne kiht aastas. Istutamisel: pisitaimed - 1/6 augu mahust. Juba istutatud taimede väetamise korral puista juurte ümber arvestusega 350 g/m2. Põõsad - 1/5 augu mahust istutamisel, edaspidi krooni diameetri mööda 350 g/m2 aastas. Puud - istutamisel % augu mahust edaspidi iga aasta 350g/m2 krooni piiri mööda. Istikute istutamisel pinnasse lisage istutusauku 100-200g vihmaussi sõnnikut (võib ka rohkem) segades see mullaga. Kartul on väga tundlik kompostile, soovitav on anda 100-200g vihmaussi sõnnikut (võib ka rohkem) igasse istutusauku koos seemnematerjaliga. Peale kurgiistikute välja istutamist on soovitav taimede juures asuvat mulda rikastada kompostiga (1-2 cm-ne kiht)

Vaata ka sarnaseid tooteid: Aiakaubad, Lillemullad ja taimemullad.
Tasuta tarne
Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse on kohaletoimetamine tasuta.
SmartPOST pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 3-5 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
Kuller 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 3-5 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared).
SmartPOST pakiautomaat (Soome) 10,95 €
Tellimus Helsinkis kohal 5-7 (ülejäänud Soomes 7-8) tööpäevaga peale väljasaatmist.
Omniva pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 3-5 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared). Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
Omniva pakiautomaat (Läti) 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 3-5 tööpäevaga..
Omniva pakiautomaat (Leedu) 8,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 3-5 tööpäevaga..

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›

Uut toodet soetades jääb vana seisma?
Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.
Müü
Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa.
Müü Basaaris
Sorteeri
Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta.
Vaata jäätmekäitlusvõimalusi
Loe veel taaskasutuse kohta