Kohaletoimetamine
Tagastamine
Taaskasutus
Moi Mili lilla laste keep

Pole mingit võimalust teada saada, kellest teie pisike täna saab ja millistes fantastilistes seiklustes ta osaleb. Just sellepärast peaksite end kuninga, kuninganna, draakoni, nõia ja rüütli rollideks ette valmistama! Kostüümid on kohustuslikud teatrimängude, etenduste, kostüümiballide, sünnipäevapidude ja arvukate fotosessioonide jaoks.

Moi Mili lilla laste keep on hädavajalik, kui soovite mängida kuningannat, nõida, haldjat, võitlejat või soovite Halloweenil maskeeritud olla. Lihtsamalt öeldes on see paljude rollide jaoks hädavajalik! Sa lihtsalt ei taha seda maha võtta!

Maagia ei tule niisama! See on ilmne kõigile haldjatele ja võluritele. Maagiliste loitsude tegemiseks on vaja sobivat varustust, nagu võlukeebid, kroonid, kapuutsid ja võlukepid. Kuna igal maal on oma maagilised reeglid, peate olema valmis praktiliselt kõigeks.

Võtke meie võlukepp ja looge nõia või võluri komplekt!

Laste keebi andmed

Sügava litritega kapuutsiga keep, mis on valmistatud pehmest läikivast lillast veluurist. Sobib suurepäraselt balliks, halloweeniks või karnevaliks. Kuna see muutub sageli riietuse püsivaks osaks, varustati see mängimise ja igapäevaste tegevuste hõlbustamiseks käteaukudega 🙂

Veluurkangas, litrid.

Moi Mili lilla laste keep sobib hästi kokku meie valikus leitavate kroonide ja võlukeppidega (tuleb soetada eraldi).

Pikkus kapuutsist mõõdetuna: eest 62 cm, tagant 65 cm.
Kapuutsi kõrgus: 33 cm.
Soovitatav suurus vahemikus 110 kuni 134 cm.

Tasuta tarne
Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse on kohaletoimetamine tasuta.
SmartPOST pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 2-4 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
Omniva pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 2-4 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared). Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
DPD Pakiautomaat 3,90 €
100% süsinikneutraalne transport. Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 2-4 tööpäevaga..
Kuller 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode sinuni 3-5 tööpäevaga (v.a pühapäev ja väikesaared).

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›

Kodustaar
Sanmare Trade OÜ

Sanmare Trade OÜ (Registrikood: 14971440)
Nõlvakaare 22 - 8, 60532, Tartu vald.
info@kodustaar.ee 58160037

Müügileping loetakse sõlmituks ostja ja konkreetse kaupa müüva ettevõtte vahel. Veebilehe omanik Astri Internet OÜ ei ole kauba müüja.

Vaata poodi

Uut toodet soetades jääb vana seisma?
Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.

Müü
Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa. Müü Basaaris
Anna ära
Kui soovid toodet lihtsalt ära anda, siis anna see taaskasutusse. Meie koostööpartner Uuskasutuskeskus on meie keskuste juurde püstitanud mugavad korjanduskastid. Too Uuskasutuskeskusesse
Sorteeri
Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta. Vaata jäätmekäitlusvõimalusi Loe veel taaskasutuse kohta