Labora

Labora seemnekaart Cornus florida

6,00 €
Suuruste tabel

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 24 tunniga..
Valmis väljasaatmiseks 24 tunniga.
Kaart ja lilled on alati sobiv kingitus. Kuidas oleks, kui teie kaart ja lilled mahuksid ühte ja samasse ümbrikusse? Ümbrikusse, mille võite posti panna ja teise maailma otsa saata?
Seemnepaberist kaart pakub teile just sellist võimalust: valige lemmik meie kujunduste hulgast, kirjutage kaardile sõnum ja saatke see endale olulistele inimestele. Kui kaardi saaja paberi maha istutab, võib ta mõne kuu pärast nautida teie saadetud õitsvaid põllulilli.
Seemnepaberist kaardid on valmistatud 100 % taaskasutatud paberist ja trükitud kõrgtrüki tehnikas. Iga seemnepaberist kaardiga on kaasas vandlikarva ümbrik. Juhendi seemnepaberi istutamiseks leiate pakendi tagumiselt küljelt.
Meie seemnepapebrist kaardid on tehtud 100% taaskasutatud paberist ja trükitud kõrgtrüki tehnikas. Vaatamata kujundusele on seemnepaberis alati sama lilleseemnete segu, mis koosneb järgmiste lillede seemnetest: meelespea (Myosotis arvensis), moon (Papaver rhoeas), kirikakar (Leucanthemum vulgare).
Kuidas seemnepaberit istutada:
Kui teile on saadetud meie seemnepaberile trükitud kaart, nautige sinna kirjutatud õnnitlusi ja häid soove. Kui olete kaarti juba piisavalt imetlenud ja teate üle rõõmustanud, on aeg see maha istutada. Kui soovite kaardil olevat kujundust ja teadet alles hoida, eemaldage kaardi perforeeritud osa ja istutage ainult see. Loomulikult võite istutada ka kogu kaardi – valik on teie: seemned on kõikjal paberis!
1. Leidke seemnepaberi istutamiseks soe ja päikseline koht. Võite kaard ka tuppa kasvama panna ja selle hiljem aeda ümber istutada.
2. Asetage kaart mullale ja raputage sellele õhuke kiht mulda – seemnepaber ei tohiks olla rohkem kui paari millimeetri paksuse mullakihi all.
3. Kastke seemnepaberit korralikult ja regulaarselt – on väga oluline, et see oleks kogu aeg niiske.
4. Lilleseemned hakkavad idanema 7-14 päeva jooksul. Mõned seemned vajavad idanema hakkamiseks rohkem aega kui teised, hoidke kannatlikku meelt!
5. Lilled jõuavad oma täieliku kasvu ja õitsemiseni umbes kolme kuu pärast.
Kuigi enamus riike lubab seemneid postiga saata, on siiski mõned erandid. Riikide nimekirja, kuhu seemnete saatmisel kehtivad piirangud, leiate labora.ee leheküljelt.
Vaata ka sarnaseid tooteid: Elamuskingitused, Eesti Disain, Õnnitluskaardid.

Sama brändi teised tooted: Labora.

SmartPOST pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
SmartKULLER 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni järgneval päeval (v.a pühapäev ja väikesaared).
SmartPOST pakiautomaat (Soome) 10,95 €
Tellimus Helsinkis kohal 2-3 (ülejäänud Soomes 3-5) tööpäevaga peale väljasaatmist.
Omniva pakiautomaat 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga. Tasuta tarne Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse.
Omniva pakiautomaat (Läti) 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-3 tööpäevaga..
Omniva pakiautomaat (Leedu) 8,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-3 tööpäevaga..

Loe kohaletoimetamise kohta ›

Kui Te avastate, et ostetud toode Teile mistahes põhjusel ei sobi, on Teil õigus toode tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest..
Loe tagastamise kohta ›

Uut toodet soetades jääb vana seisma?
Vaata, kuidas oma vanadele toodetele uus elu anda.
Müü
Kui vana toode on heas korras, siis pane see müüki. Meie koostööpartner Basaar haldab mugavat ostu-müügi keskkonda, kus saab kasutatud riideid, lastetooteid jm müüa.
Müü Basaaris
Sorteeri
Kui vana toodet ei ole enam võimalik kasutada, siis too see vastavasse jäätmekäitluskohta.
Vaata jäätmekäitlusvõimalusi
Loe veel taaskasutuse kohta