Liblikad kõhus teise linna!

Sõbrapäevaks sületäis roose või romantikapakett Astrilt? Tee enne 10. veebruari ost mõnest meie keskusest või e-poest, registreeri ostutšekk veebis ja võid võita teise linna romantikapaketi. Armunuid ootab ees õhtusöök koos meelelahutuse ja luksusliku majutusega. Lisaks šopingusõpradele väärtuslik üllatus!


KAMPAANIAS OSALEMINE

● Kampaanias osalemiseks soorita ost ükskõik millisest Astri Grupi kaubanduskeskusest. Gruppi kuuluvad ülikoolilinna Lõunakeskus, suvituspealinna Pärnu Keskus, piirlinna Fama ja Astri Keskus ning keskusi koondav e-pood astri.ee.

● Hoia alles ostutšekk ning registreeri ostutšeki number aadressil: astri.ee/kampaania.

● E-poe oste pole vaja eraldi sisestada, sest need registreeruvad automaatselt.

● Juhul, kui kampaanias osalejal ei ole eelnevalt loodud Astri ID, siis tuleb Astri ID esmalt kampaanias osalemiseks luua (aadressil astri.ee/signup “loo konto” all).

● Iga ostutšekiga saab kampaanias osaleda ainult üks kord.

● Osaleda ei saa järelmaksuostudega ega ettevõtetele väljastatud ostutšekkidega.

● Ostutšeki registreerimisega kinnitab kampaanias osaleja enda kohta esitatud andmete õigsust ja nõustumist kampaania tingimustega.

● Loosimine toimub 10.02.2020 kell 12.00.


Liblikad kõhus teise linna!


KAMPAANIA AUHINNAD

Romantikapaketid, mis kehtivad kahele:

● Majutus Narvas õdusas Noorus Spaahotellis ja õhtusöök Nooruse restoraanis. Lisaks Astri planetaariumi ja vaatetorni külastus ning 100 € Astri Grupi kinkekaart.

● Majutus Tartus põhjamaises Hotell Sophias ja õhtusöök restoranis Fii. Lisaks Astri Arena külastus ja 2x Apollo kinopiletid ning 100 € Astri Grupi kinkekaart.

● Majutus Pärnus Wasa Resort Hotelli Superior-klassi toas, koos piiramatu basseini- ja saunaala kasutusega ning õhtusöögiga Wasa Resort restoranis. Lisaks 2x Apollo kinopiletid ning 100 € Astri Grupi kinkekaart.

● Majutus Narvas rannikuäärses Meresuu Spaahotellis ja õhtusöök kohvikus Muna. Lisaks Astri planetaariumi ja vaatetorni külastus ning 100 € Astri Grupi kinkekaart.


LISAINFO

● Võitjatega võetakse ühendust pärast loosimist hiljemalt 3 tööpäeva jooksul.

● Võitjate nimed avaldatakse Astri.ee Facebooki lehel ja keskuste kodulehtedel.

● Kui võitjaga pärast loosimist kahe nädala jooksul ühendust ei saada ning võitja hiljemalt 24.02.2020 võitu ei registreeri, siis võit tühistatakse.

● Sularahas ega pangakontole võitu ei väljastata.

● Võidu registreerimiseks tuleb esitada ostukoha keskuse infopunkti registreeritud ostutšekk ning isikut tõendav dokument.

● Ostutšekk peab olema kampaania kuupäevadega s.o 31.01.-10.02.2020.

● Esitatud tšekk peab olema loetav.

● Kampaanias ei saa osaleda Astri Grupi ega keskuste kaupluste töötajad.

● Korraldaja jätab endale õiguse avaldada võitjate nimesid meedias.

● Kui võit kuulub maksustamisele tulumaksuga vastavalt Eesti Vabariigi seadustele, tasub tulumaksu Astri Grupp AS vastavalt seaduses sätestatud maksumäärale.


POODLE MEIE E-POES või REGISTREERI OSTUTŠEKK.

Soovitused

Huvitavat lugemist