Tasuta tarne
rohkem kui 150 000-le tootele

Poodle kohe, maksa hiljem
Järelmaksuga on see võimalik ›

100% usaldusväärse poodlemise
tagab Astri Grupp alates 1991. aastast

LOITSUKELLER

LOITSUKELLER

Loitsukeller on vanim tegutsev esoteerika, ehete ning loodustoodete

pood Eestis.

Alustasime 1997.aasta augustikuu viimasel päeval eesti filosoofi, esoteeriliste raamatute autori ning tervendaja Gunnar Aarma tunnustusel tema majas Tallinnas.

Pakume hoole, armastuse ja ülima täpsusega valitud poolvääriskive ning mineraale Ameerikast, Austraaliast, Aasiast jm, toomaks seda looduse ilusat ning rahustavat maailma mugavamalt Teieni. Mineraalide valik Loitsukelleri müügisalongides on aastatega harmooniliselt laienenud, milliste seast lõpliku valiku teete Teie ning alati on abiks Loitsukelleri kogemustega inimesed. Mineraalide ning poolvääriskivide iga viimane kui gramm on valitud mõeldes Teile.

Kullast, hõbedast ning poolvääriskividest ehted, eneseabiraamatud, väetoidud ning ennustusvahendid on leidnud kindla koha meie klientide südametes.

Loitsukelleris on toimunud Gunnar Aarma, Luule Viilma, Mai-Agate Väljataga, Mall Värva jt. autorite raamatuesitlused ning erinevad teemaõhtud astroloogiast õieteraapiani.

2012. aastal avasime kauaoodatult Loitsukelleri Tartus Küüni tänaval. Tartlased on meid väga hästi vastu võtnud. Aitäh!

Meie tegevust on tugevalt innustanud Loitsukelleri külalisteraamatusse tehtud kliendi kanne "TAHAKS SIIN POES ELADA, HEAD PÄEVA!"

Soovime ilusaid hetki meie poodides!

Kontakt

6442838