UUDIS

47. Tartu Maraton ning Talvelaat jääb ära Jaga

VAATA ›
47. Tartu Maraton jääb lumepuudusel ära, pühapäeval, 16. veebruaril toimub Tartu Maratoni jalgsimatk.
Sellega seoses jääb ära ka plaanitud Tartu Maratoni Talvelaat ning Ivo Linna ja Supernova kontsert Astri Arenal.
Kõigil on võimalik ennast registreerida juubelimatkale:
Tartu Maratoni ametlik pressiteade:
Suusamaratoni põhitrassil Otepäält Elvasse suusalund ei ole. Tehvandil toodetud kunstlumest aga jääb plaani C (maraton Tehvandi kunstlumeringil) jaoks väheks. Ilmaprognooside kohaselt ei ole kummagi variandi puhul sel nädalal positiivseid muutusi oodata, seega ei ole 47. Tartu Maratoni korraldamine lumepuuduse tõttu tänavu paraku võimalik.
Kõik 47. Tartu Maratonile registreerunud osalejad saavad 50% makstud osalustasust kanda kas järgmise aasta Tartu Maratoni ettemaksuks, mõnele teisele 2020. aasta Tartu Maratoni Kuubiku sarja üritusele või samas protsendimahus makstud osalustasu tagasi küsida. Täpsem info osalustasu edasikandmise või tagasimakse osas saadetakse otse osalejatele.
Laupäevaks kavandatud lastesõidud lükatakse edasi kuni lumeolude paranemiseni.
Juubelimatkal, mille start on Otepääl Tehvandi staadionil ja finiš Käärikul, on valikus kaks distantsi: 27 ja 17 km. Matkarada viib osalejad nii Pühajärve-äärsetele kaunitele teedele, kuulsale Kekkose rajale kui ka kohtadesse, mis kattuvad Tartu suusamaratoni rajaga (nt Harimägi). Rajal on kaks toitlustuspunkti, kus pakutakse matkalistele kuuma jooki ja kehakinnitust.
Neile, kes on end suusamaratonile registreerunud, on matkal osalemine tasuta, kuid vajalik on ümberregistreerimine maratoni kodulehel. Mõistagi on võimalik matkale registreeruda ka neil, kes suusamaratonil kirjas ei ole.
Kliki VAATA, et lugeda, kuidas end jalgsimatkale kirja panna.
Lõunakeskus. 7315500