5 kingiideed naissoost koolilõpetajale

Lõpetamiste hooaeg on käes ja sellega seoses on paljud meist otsimas kingitusi oma lähedastele. Samas on väga keeruline leida seda õiget kingitust ning kui küsida lõpetaja käest, mida ta soovib, siis tuleb vastuseks ma ei tea ja ei oska midagi tahta. Selle jaoks panime kokku 5 erinevat kingitust, mille saamise üle oleks õnnelik iga lõpetaja.


Käekell

Kvaliteetne käekell on hea kingitus igas vanuses lõpetajale ning sobib nii naistele kui ka meestele. Käekell on midagi, mida enamus meist kannavad iga päev ning võimalusel hoitakse aastaid. Lisades sellele näiteks personaalse graveeringu saab käekell veel erilisema tähenduse. See on midagi, mis tuletab kandjale iga päev meelde ühe suure etapi läbimist oma elus ning lähedasi, kes temast hoolivad.

5 kingiideed naissoost koolilõpetajale


E-luger

Suurele raamatusõbrale on üks hea e-luger väga väärtuslik ning ka praktiline kingitus. Selle asemel, et igapäevaselt mitut raamatut kaasas kanda, saab ta mugavalt hoopis oma e-lugeri kaasa haarata. Boonusena on lugeritele tasuta saadaval suur hulk juba klassikaks saanud raamatud, ning üldiselt on ka uuemad raamatud lugerile soodsama hinnaga. Meeles tuleks pidada seda, et eestikeelseid raamatuid leidub e-lugeritele vähem, seega oleks hea teada lõpetja keeleoskust. Aga teisalt on selline väärt kingitus just heaks tõukeks inglisekeele praktiseerimiseks.


Polaroid kaamera

Polaroid kaamerad ja sellest välja tuiskavad paberfotod on viimastel aastatel tõusvat trendi näidanud, andis see väike vahend ju inspiratsiooni Instagrami loomise. See kaamera annab hea võimaluse lõpupeo emotsioonid ja oma lähedased otsekohe pildile saada ja käegakatsutava mälestusena talletada, on ju füüsiline pilt palju erilisem ja ehedam. Väikeste piltidega saab kaunistada oma tuba, et hoida meeles kõige toredamaid hetki või kanda mälestustena endaga igal pool kaasas. Ja mitte vähem oluline on tõsiasi, polaroid kaamerad näevad väga lahedad välja, sa võid olla kindel, et peol või seltskonnas oled sa selle iludusega tähelepanu keskpunktis.

5 kingiideed naissoost koolilõpetajale


Väärismetallist ehted

Noore naise garderoobi võiks kuuluda ka üks komplekt väärismetallist ehteid. Kuna kooli lõpetamine on üks suurtest elu etappidest ja tihti nähakse seda kui täiskasvanu ellu astumist, siis ilusad pidulikud ehted teevad selle sündmuse eriliseks. Kullast ning hõbedast ehted on ajatud, peavad ajahambale vastu ning sobivad hästi ka peenemate ürituste ja riiete juurde. Et lõpetaja saaks juba oma suurpäeval pidulikult särada, on paslik kingitus üle anda veidike varem. Ehted võib ka koos lõpetajaga välja valida, nii on kindel, et need valitud riietuse ja kingadega ka kenasti sobivad.


Jalgratas

Jalgratas annab liikumisvabaduse, see keskkonnasäästlik transpordivahend tuleb kasuks nii linnas kui ka maal. Linnas on rattaga sõites võimalus kõrvale põigelda ummikutest, ning maal on mugav näiteks poes või rannas käija. Lisaks sellele on rattaga sõitmine hea trenn ning aitab igapäevaselt inimest aktiivsena hoida. Jalgratas on hea kingitus aktiivsele ja keskkonna teadlikule noorele.

5 kingiideed naissoost koolilõpetajale

Kui sa siit enda lähedasele kingitust ei leidnud, siis on sul ka alati võimalus kinkida talle Astri grupi kinkekaart. Kinkekaarti saab kasutada 4 linnas, rohkem kui 1000 poes ja muidugi meie e-poes, kus on üle 200 000 toote.

Soovitused

Huvitavat lugemist